Plāns un rezonanses pilns

Galants gadsimts Moser kristāla kolekcijās izstādē Maison&Objet 2013.

Moser zīmols radās 1857. gadā, kad gleznotājs un gravieris Ludvigs Mosers ( Ludvigs Mosers ) atvēra savu darbnīcu Karlsbādā ( tagad Karlovi Vari ). Pēc 25 gadiem Moser rūpnīca ir atvērta un darbojas. Kristālstikla ražošanai kūrorta teritorijā tolaik vēl bija noteikti ierobežojumi. Ludvigs Mozers izstrādāja bezsvina kristāla formulu. Tiek uzskatīts, ka tā ražošana nepiesārņo gaisu. Pat bez svina Moser kristāls ir ļoti dzirkstošs un rezonējošs. Pateicoties īpašajai griešanas tehnikai, tā fiksē vismazāko gaismas refrakciju. Tas ir arī ļoti viegls, un to var ļoti smalki gravēt.

Katru izstrādājumu ar rokām izgatavo meistari Moser gravēšanas skolā. Kristāls ir gan caurspīdīgs, gan krāsains – 9 toņu arsenāls, kas nosaukts dārgakmeņu vārdā. Klientu vidū ir Eiropas un Āzijas karaļnamu pārstāvji, pāvests un kino zvaigznes. Kolekciju dekorus glezno pazīstami mākslinieki. Dažādos laikos ar Mozeru ir sadarbojušies gleznotājs Alfonss Mucha ( arhitekts Jozefs Hofmans ( un daudzi citi.

Marijas Terēzijas kolekcijas gravīras iedvesmojušās no Antuāna Voto gleznām ( Antuāns Voto ). Franču gleznotājs – viens no galanta ainas žanra aizsācējiem mākslā. Dekanteri, kausus un glāzes rotā poētiskas skices. Vīna servīzes atkārtota izdošana iezīmē sērijas 100. gadadienu, kas pirmo reizi tika izdota 1913. gadā. 2013. gadā to papildināja divas ( Watteau un Patrice ) vāzes un bļoda ( Belvedere ). Atjauninātā kolekcija tika prezentēta janvāra izstādē Maison&Objet- 2013 Parīzē.

Izpētiet visas Moser kolekcijas.

Lasīt arī  Brāļu Burullekovu persiešu rombi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: