Biznesa jautājums. Kādi mūsdienīgi rakstāmgaldi nav iedomājami bez piederumiem??

Papīru turētāji, plakāti, vāzes, organizatori, atkritumu urnas, galda pulksteņi, piezīmju bloki un dienasgrāmatas tiek izmantoti kā biroja piederumi. Dažas no tām ievieš kārtību jūsu darba plūsmā, citas, gluži pretēji, palīdz novērst jūsu uzmanību un "pārstartēt". Šādas šķietami vienkāršas lietas rada ērtu atmosfēru pie rakstāmgalda.

Mūsdienu pasaulē, kad lielākā daļa cilvēku strādā brīvajā profesijā, veidojas jaunuzņēmumi un komandas, kas sadarbojas vairākos projektos vienlaicīgi, darba telpas organizēšana ir īpaši aktuāla. Home Office, open space, funkcionālās zonas – atšķirīgās biroju struktūras liek cilvēkiem rūpīgāk iekārtot savu darba vietu, lai viņus nekas netraucētu un viņi varētu pilnībā nodoties darbam. Turpmāk uzskaitītie piederumi palīdzēs radīt ērtu vidi produktīvai darba nedēļai.

Kur ir kārtība, tur ir panākumi. Organizatori – obligāts priekšnosacījums jebkuram rakstāmgaldam. Nodrošinot sevi ar šādu piederumu, jūs sāksiet domāt organizētāk, pat nemanot to. Tāpat nedrīkst palaist garām dekoratīvos atkritumu grozus, kas ir būtisks priekšmets ikvienā birojā un novērš nevajadzīgu makulatūras un putekļu grozu uzkrāšanos. Šādi elementi organizē darba telpu un palīdz mums koncentrēties uz veicamo uzdevumu.

  • Casamania Railo atkritumu grozs
  • Georg Jensen piederumu komplekts rakstāmgaldam
  • In attesa atkritumu grozs no Danese Milano

Augu dekori. Podi un vāzes var palīdzēt pārveidot jūsu darba procesu un piešķirt tam krāsu. Ja jūsu darba pienākumi nav saistīti ar radošumu, spēlējieties ar dažādiem dizaina un materiālu variantiem, lai apmierinātu vajadzību pēc radošuma.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: