Cik daudz laika nepieciešams, lai attīrītu zobus?

Cik daudz laika nepieciešams, lai attīrītu zobus?

No mūsu pašu zobiem vērtība ir grūti pārvērtēt. Laika gaitā, mēs zaudējam tos un saņemt protēzes. Responsible Care par mutes dobuma ļaus mums saglabāt zobus, cik drīz vien iespējams, un veselīgi.

Zobārsti ir izstrādājusi skaidru higiēnas procedūras sistēmai. Pateicoties viņai, mēs zinām, kādā virzienā jums ir nepieciešams iztīrīt zobus un cik daudz laika ir nepieciešams, kādas sukas un pastas tiek uzskatītas par drošām. Mūsu raksts tiem, kas vēlas ievērot šos noteikumus, kā arī tiem, kas novērtē savus zobus.

Kāpēc rūpēties par dobumā mutē?

Lai novērtētu preventīvās higiēnas nozīmi, jums ir jāsaprot, kas notiek mutes dobumā, ja tas nerūpējas par to. Pēc ēšanas uz zobiem, pārtikas mikrodaļiņu paliek, kas, kopumā ar gaisu un mitrumu, pārvērst savu muti perfektā “inkubatoru” vaislas baktērijas. Barotnes, lai neinficētu mikroorganismiem ir ogļhidrāts izlīdzināšanu, tas ir, mīkstas noguldījumi uz virsmas zobiem, izraisīja nesekmīgā pārtiku.

Baktērijas atšķiras skābes (to iztikas līdzekļu produkti), un skāba vidēja mīkstina emalju un kļūst par kariesa veidošanās cēloni. Viņš, savukārt, padziļina ķermeņa zobu, un laika gaitā mēs saņemam kancele – iekšējo audu iekaisums. Tas atrodas zem emaljas slēptos audos, ir kuģi un šūnu barošanas zobs. Ir arī nervu, kas sāpīgi reaģē uz visu, kas notiek.

Kariesa un pulpitis – ne vienīgās problēmas, kas rodas no neuzmanīgas attieksmes pret mutes higiēnu. Foonti of infekcijas var izraisīt stomatītu, gingivītu, halitoses, kopā ar nepatīkamu smaržu. Baktērijas no mutes dobuma nonāk gremošanas orgānos, caur zarnu sienu kuģiem nonāk asinīs un var piegādāt daudz problēmu ar dažādiem cilvēka ķermeņa orgāniem. Un no mums vienkārši nepieciešams, lai pareizi iztīrītu zobus.

Cik minūtes ir jātīra bērniem?

Atšķirībā no pieaugušajiem, bērni aug, un dobuma mutes mazuļiem atšķiras no procedūras, kas paredzētas, lai audzē bērniem, kam zobi. Krūtis, tāpat kā pieaugušajiem, ir nepieciešams profilaktiskās higiēnu. Viņas trūkums var novest pie stomatīts. Pēc katras uzkodas, mēli un smaganas no kazlēnu noslaucīt tamponu ar siltu ūdeni vai zobu salvetēm. Tie ir iesaiņota ap pirkstu un uzmanīgi noņemiet paliekas pārtikas mutes dobumā. Ir grūti pateikt, cik daudz laika prasīs procedūru, tas viss ir atkarīgs uzvedību druskas – ja viņš nolēma censties, higiēnas process var aizkavēt.

Lasīt arī  Viss par zobu diegiem Oral-B

Dažreiz salvetes izskatās uzbrukuma, izmantot to vēl vieglāk. Produkcija ir apveltīti ar baktericīdas īpašības, tas satur ksilītu saldu garšu, patīkamu mazulis. Katrs salvete iesaiņota atsevišķi. Laikā no 6 līdz 12 mēnešiem, kad piena zobi sāk parādīties, higiēna, kas veikta ar zobu salvetēm, neapstājas. Tas tiek turpināts, līdz zobu apjoms pieaugs, būs nepieciešama miniatūras zobu suka klātbūtne. Nepieciešamība pēc tā notiek laika posmā no viena līdz 2 gadiem.

Nenovērtējiet kariesa sekas uz piena zobiem, ko izraisa slikta aprūpe. Ja sāpīgi izpausmes izraisīt to noņemšanu, pirms dabas periodā veidojas tukšumi var ietekmēt veidošanos BITE un novest pie deformācijas zobu stāvokli nākotnē.

Pirmie zobi jātīra piesardzīgi, nesabojājot maigas smaganas. Mierīgs bērns 5-10 zobu tīrīšanai ilgs vairāk kā minūti. Kroch var norīt mazliet aromātisku pastas – tas nav biedējoši, viņas mazajiem, tie ražo kā nekaitīgs. Galvenais ir tas, ka bērns nav iet uz garšu un nenosaka nevēlamu ieradumu.

No diviem gadiem, vecāki var piedāvāt bērnam tīrīt zobus paši. Procedūru var veikt vienu reizi dienā vienu minūti. Jaunākajam bērnam jānodrošina zobu tīrīšana divas reizes dienā, palielinot procesuālo laiku līdz 2 minūtēm. Vecākiem ir jāturpina traucēt drupatas no noderīgām klasēm. Tīrot zobus, labāk ir to interesēt ar kaut ko, piemēram, lai organizētu karikatūru skatīšanu, izmantojiet zvanu, lai nodotu laiku vai parādītu, kā darbojas smilšu pulksteņa darbi.

Pieaugušajiem vajadzētu, nav atmest bērna iniciatīvu tīrīt zobus par to pašu, tomēr palīdzēt viņam šajā jautājumā faktiski līdz 7 gadiem. Mazulis nevar efektīvi noņemt pārtikas atlikumus no mutes dobuma, kas vēlāk novedīs pie kariesa veidošanās.

Par drošību higiēnas procedūras, tiek izvēlētas vecuma kategorijas sukas:

 • Par vismazākā, mīksta silikona ķermeņi produktiem+
 • No 2 gadiem bērni tiek piedāvāti jau otas ar saru galvu, kuru lielums nepārsniedz 1,5 cm, un kopējais garums produkts ir ne vairāk kā 10 cm+
 • No 3 līdz 5 gadiem, bērni var izmantot suku, kuru garums ir rokturis 13-15 cm un garums galvas – 2 cm.

Ir skaidrs, ka parametri higiēnas ierīcēm proporcionāli palielināt bērna vecums.

Bērniem, jums nevajadzētu iegādāties pastas satur fluoru:

 • Tas nav drošākais milti gremošanu+
 • Fluor sāk darboties pēc 3 minūtēm tīrīšanas zobus, un bērni izturēt procedūru, ne vairāk kā 2 minūtes.
Lasīt arī  Zobu pasta Aquafresh

Ņemot gatavās higiēnu, tad suka ir labi mazgāt. Periodiski, tas ir karājās ar verdošu ūdeni, un pēc 2-3 mēnešiem, viņi iegūst jaunu. Pat tad, ja vecāki pareizos higiēniskās procedūras, lai saviem bērniem, nepadodieties preventīvajā apskate zobārstu 2 reizes gadā. Modrība piešķirs no izlases nepilnības un nodrošinās veselīgus zobus bērnam.

Zobu tīrīšana laiks pieaugušo

Tie, kas jātīra zobi ne vairāk kā 30-50 sekundes, un uzskata, ka tas ir pietiekami, kļūdaini. Atpakaļ vidū pagājušā gadsimta, zobārsti ieteicams veikt ar suku vismaz 200 kustību. Šodien, eksperti saka par laika intervālā no 2 līdz 5 minūtēm. Tieši šī intervāla, kas jums ir nepieciešams, lai virzītos, iesaistīties higiēnas zobiem. Tiek uzskatīts, ka 8 sekundes būtu atstājot tīrīšanai katru zobu, un, ja ir 32, tie būs nepieciešams veikt aktīvas kustības ar birsti vismaz 4 minūtes. Tas izriet no šīs loģikas, jo mazāki zobi mutē, īsāks higiēnas procedūras. Turklāt profilaktiskās aprūpes ilgums ietekmē mutes dobuma vispārējo stāvokli un ortodontisko ierīču klātbūtni tajā.

Jāatceras, ka zobiem ir novietoti 2 plāksnes veidi – mīksti un cieti. Pirmo var noņemt dažu sekunžu laikā, un otrajam būs jāturpina. Ja jums ir neuzmanība, ciets nokrišņus pārveido dentitūcijā, kas kavē baktērijas un bieži kļūst par fokusa iekaisuma cēloni. Jūs varat atbrīvoties no akmeņiem zobārstniecības birojā, bet tas ir gudrāks, lai uzsāktu situāciju.

Pilna zobu aprūpe ir atļauts izmantot 2 reizes dienā.

 • No rīta pusstundu pirms ēšanas, lai noņemtu naktī uzkrātos mikroorganismus mutes dobumā. Viņu klātbūtni var saprast smarža.
 • Vakarā pirms gulētiešanas, lai mazinātu baktēriju reproducēšanu miera laikā.

Zobus nav nepieciešams notīrīt zobus pēc katras ēdienreizes, tas ir pietiekami, lai noskalotu ar muti ar ūdeni, zarniem vai īpašiem farmaceitiskiem balziem (rinsers).

Zobārsti ir izstrādājuši ne tikai noteikumus, kas attiecas uz zobu tīrīšanas laiku, bet arī skaidri ieteikumi par to, kā tie ir jātīra.

 • Pirms lietošanas suka rūpīgi nomazgā ar tekošu ūdeni.
 • Pilns saru garums izspiež pasta joslu.
 • Sāciet procedūru no apakšējās āra zobu rindas, turot suku 45 grādu leņķī.
 • Vertikālās kustības kustības virzās prom no molāriem uz griezējiem, veicot ik pēc pāris zobiem līdz pieciem avārijām. Darbības tiek veiktas vispirms vienā mutes pusē, virzoties uz centru, tad no otras puses.
 • Tāda pati procedūra tiek veikta no zobu iekšpuses.
 • Uz virsmas molāru veikt apļveida kustības, to tīrīšanas.
 • Saskaņā ar to pašu shēmu tiek veiktas procedūras ar augšējo zobu skaitu.
 • Tad uzmanīgi matēta apļveida kustībām masāžas smaganas.
 • Ar palīdzību diegs tīrīt interdentālās intervālus. Katram zobam izmantot jaunu pavedienu fragments.
Lasīt arī  Viss par traips Rins

Svarīgs procedūra tiek uzskatīta tīrīt valodu, tas arī veido RAID, un baktērijas uzkrāt. Jūs varat rūpēties par šo orgānu ar palīdzību zobu suka, īpašu želeju un skrāpi, sprauslu par elektrisko suku vai pieteikumā par irrigator. Beidzis visas procedūras, noskalo mutes dobumā ar ūdeni vai skalošanai.

Kāpēc tas nav iespējams veikt procedūru uz ilgu laiku?

Mēs jau noskaidrojām, ka ātrgaitas dobuma dobuma nedod veselību ar zobiem. Vismaz 2 minūtes jums ir nepieciešams izmantot ar zobu suka. Visa stunda visu procedūru mutes dobuma veidu arī nav promulit. Tas būs pietiekami, 3-4 minūtes, lai virsma zobu pilnīgi noskaidroti. Piecas minūtes tiek uzskatīts maksimālais atļautais. Kontrolēt ilgumu procedūras palīdzēs taimeris.

Zobu emalju, protams, spēcīga, bet no pārmērīgas rūpības pakāpeniski izdzēsa, kas izraisa sāpīgu jutību. Ielīmēt, īpaši balināšanu, ir toksicitātes elements. Sukas ar cietām sariem spēj traumas smaganas. Visi šie faktori nerunā par labu ilgu aprūpi.

Ir arī citi aizliegumi, kas palīdz saglabāt mutes dobuma veselību un skaistumu.

 • Jūs nevarat notīrīt zobus tūlīt pēc ēšanas, it īpaši, ja tajā ietvertās skābes. No skābās vidēja emaljas mīkstina un kļūst viegli neaizsargātas ar nodilumu. Tam vajadzētu dot savu laiku, lai atgūtu, un tāpēc zobu tīrīšanai būs jāatliek 30-60 minūtes.
 • Kafijas vai tējas dzeršanas ieradums pēc rīta procedūrām pakāpeniski mainās emalju pigmentāciju, tas kļūst dzeltenīgs vai pelēcīgs. Nepieciešams gaidīt 40 minūtes, tad startējiet brokastis.
 • Pieteikšanās pastas ar fluoru, neizmantojiet rinser tūlīt pēc tīrīšanas zobiem. Jums ir nepieciešams, lai dotu kādu elementu, lai “darbs” – un tikai pēc 20 minūtēm, jūs varat nomazgāt paliekas makaronu.

Uz zobu suka neapkopo baktērijas, tas ir labāk, lai saglabātu to atvērt vertikālā stāvoklī sausā un tīrā vietā. Četras reizes gadā jums ir jāatsaucas ar savu mīļoto suku, aizstājot to ar jaunu produktu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: