Villeroy & Boch rada jaunu materiālu

Villeroy & Boch radītais jaunais kompozītmateriāls Titan Ceram sanitārajiem izstrādājumiem.

Kompozītmateriāls Titan Ceram ir īpaši izstrādāts augstākās kvalitātes vannas istabas aprīkojumam. Tas ļauj izveidot ērtas un estētiski pievilcīgas izlietnes ar īpaši plānām sieniņām un tīri grieztām malām. Kompozītmateriāls no māla, kvarca, laukšpata un titāna oksīda.

Villeroy& Boch jau ir ieviesis sanitāro izstrādājumu, kas izgatavots no inovatīva materiāla. Jaunā Octagon izlietne matētā "Edelweiss" krāsā jauna dizaina astoņstūra kristāla formā un bagātināts ar kolonnu. Vēl viens izlietņu klāsts, ko ražo Titan Ceram- ir Artis virspusējais modelis četrās ģeometriskās formās: apaļā, ovālā, taisnstūra, kvadrātveida un taisnstūra.


Iepazīstiet citas Villeroy&Boch kolekcijas Boch.

Lasīt arī  Labākā balva - komerciāli panākumi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: