TECE rūpnīca: ražošanas noslēpumi

Kā un kur tiek ražotas modernākās santehnikas tehnoloģijas? Ekskursija pa TECE zīmola galveno mītni.

Vācu zīmols TECE viens no tirgus līderiem sanitāro un apkures tehnoloģiju jomā. Uzņēmums, kas 1955. gadā izveidojās no projektēšanas biroja, joprojām saglabā savu inženiertehnisko pieeju. Svarīgs apsvērums, ņemot vērā, ka 90 % tās izstrādājumu ir paredzēti padziļinātai montāžai un ir izgatavoti tā, lai kalpotu ilgi. Jau 20 gadus TECE ražo veidgabalus, cisternas, priekšsienu instalācijas sistēmas, drenāžas kanālus un daudz ko citu.. Šodien TECE ir ražotnes ne tikai Vācijā, bet arī Polijā un Ķīnā. Kopīgā noliktava atrodas Emsdetenē, Vācijā, kur produkti no visām rūpnīcām nonāk. Šī centralizētā sistēma nodrošina iespēju veikt papildu kvalitātes kontroli. Emsdetenē atrodas arī TESE galvenā mītne un plastmasas izstrādājumu ražotne, kur mēs varējām apmeklēt.

1.Katrs process rūpnīcā ir pārdomāts līdz pēdējai detaļai. Savienotājelementi ar diametru 16 veido 75% no visiem pārējiem izstrādājumiem. Šī būtiskā radiatoru, izlietņu un tualetes podiņu piederuma ražošana ir pilnībā automatizēta un parasti aizņem četras sekundes. Atlikušie 25 % liela diametra veidgabalu tiek izgatavoti pašu spēkiem, jo saskaņā ar uzņēmuma aprēķiniem tas ir lētāk, nekā katru reizi pielāgot nepieciešamo diametru.

2. Savienotājelementi ir izgatavoti no polimēra PPSU ( polifenilēnsulfons ). Viens kilograms šī materiāla maksā 20 eiro, bet tāds pats daudzums polipropilēna vai polietilēna – tikai 1 eiro. Kāpēc PPSU?? — Uzņēmums pārliecinās, ka materiālam ir nepieciešamā elastība un izturība pret koroziju.

3. TECE pievēršas ilgtspējai. Savienojumos izmantotais PPSU polimērs ir pārstrādājams. Rūpnīcā saražoto siltumu izmanto biroju un noliktavu apsildīšanai rudenī un ziemā.

4. Laboratorija rūpnīcas ēkā aizņem divus stāvus: pirmajā stāvā tiek izstrādātas un testētas cauruļvadu sistēmas, kā arī tiek veikta armatūras pašreizējās produkcijas kvalitātes kontrole sanitāro iekārtu testēšana. Laboratorija ir sertificēta Darmštates testēšanas institūtā. Tas ļauj veikt jaunos sertifikācijas testus tieši TECE rūpnīcā.

Lasīt arī  Roca galerija Sanpaulu un kļūs par septīto galeriju pasaulē

5. Pogu un krānu mehānismu standarta pārbaude – ir 100 tūkstoši nospiedumu, kas ļauj pārbaudīt izskalotā ūdens daudzumu un ieplūdes un izplūdes vārstu darbību.

Armatūra tiek testēta temperatūrā zem nulles un zem spiediena. Ja divi atkārtotie testi ir neveiksmīgi, partija tiek pilnībā izņemta.

6. Uzņēmumam ir arī sava dizaina nodaļa. Uzņēmums uzskata, ka ir svarīgi, lai izplūdes plākšņu un drenāžas kanālu dizains atbilstu iekārtu augsto tehnoloģiju slēptajām daļām. TECE produkti ir vairākkārt ieguvuši prestižās dizaina balvas Design Plus un Red Dot Design.

7. Gatavie TECE izstrādājumi tiek nosūtīti uz noliktavu. Visi pasūtījumi tiek sastādīti pēc "diktāta" no datora — Tas pilnībā novērš kļūdas.

Noliktavas darbinieki vada īpašus transportlīdzekļus, ar kuriem produktus no plauktiem nogādā tālāk klientam.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: