Pivot – jauns pavērsiens!

Viss 360: Dornbracht krāns izstādē imm Cologne 2013.

Pārtikas mazgāšana izlietnē, šķēlēšanas dēlīša skalošana, pannas uzpildīšana ar ūdeni – ar vienu apļveida kustību. Elastīgs diapazons – Dornbracht Pivot krāns. Tā izsmidzinātājs pilnībā griežas ap savu asi.

Vēl lielāku daudzpusību nodrošina ( 55 cm ) garais izsmidzinātājs ar grozāmo savienojumu. Pivot maisītājs, kas novietots galda centrā, apvieno vairākas gatavošanas zonas vienā sistēmā. Tas jo īpaši attiecas uz salu virtuvēm. Apdare ir hroma vai matēta platīna apdare.

Šis krāns bija viens no Dornbracht zīmola akcentiem izstādē Living Kitchen- starptautiskā imm Cologne izstāžu zāles virtuves sadaļa – 2013, kas vakar noslēdzās Ķelnē. Modeli ir izstrādājis Sieger Design.

Iepazīstieties tuvāk ar visām Dornbracht kolekcijām.

Foto: Thomas Popinger.

Lasīt arī  VitrA attīsta Rīgas reģionu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: