Krāsains noskaņojums

Priekšmeti ar šķipsniņu humora – tā var raksturot Itālijas Agape piedāvātās vannas istabas kolekcijas. Paskatieties uz dušas galviņu, kas veidota kā cimds!

Uzņēmuma portatīvā duša Agape Un tā nav nejaušība, ka tā ir daļa no kolekcijas ar nosaukumu Al Dente Termins, ko no itāļu valodas var tulkot kā "uz zobiem" ( tas ir makaronu stāvoklis, kad tie ir gatavi, bet vēl mazliet "nepietiekami izvārīti".

«Makaroni" Tēma ir ļoti tuva šim modelim. Paskatieties, kāda ir šīs dušas konstrukcija: dušas galva acīmredzot ir nozagta no virtuves, kur tikko tika gatavoti itāļu makaroni. Ūdens no pie sienas piestiprinātā izsmidzinātāja vispirms ieplūst polipropilēna dušas galviņas "caurulītē" un pēc tam caur maziem caurumiem caur dušas galviņu izsmidzina plānās strūklās uz cilvēku, kas stāv zem dušas. Modeļa krāsa izstaro saulainās Itālijas garu «diedzeris" Dušas galva ir izgatavota no spilgti oranžas krāsas polipropilēna.

  • Higiēniska duša Hydro - Euro918 no Agape
  • Dušas kabīne Kaa no Agape
  • MOB028 / MOB029 daudzfunkcionālie konteineri no Agape
  • Agape MOB320 / MOB320L sienas skapji

Higiēniska duša Hydro – Euro918 no Agape.

Pilnīgam attēlam varat iegādāties arī citus Agape Al Dente kolekcijas priekšmetus: ziepju trauku "colander", higiēniskā duša, dušas stends, skapīši -.. ar oranžām detaļām ( pieejamas arī citas krāsas ).

Lasīt arī  Pērļu duša
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: