GROHEBestMatch™ konfigurators ir atjaunināts

GROHE atjaunināja tiešsaistes konfiguratoru GROHEBestMatch™, kas paredzēts iOS un Android operētājsistēmām.

GROHEBestMatch™ lietotne ir izstrādāts iOS un Android operētājsistēmām, lai palīdzētu lietotājiem atrast pareizo maisītāju savai izlietnei un otrādi. Tiešsaistes konfigurators pašlaik tiek pārveidots. Papildus izlietnēm un piederumiem no zīmoliem Alape, Burgbad, Duravit, Keramag, Laufen un Villeroy&Boch ir pievienoti vēl viena GROHE partnera produkti HEWI, Vācijas uzņēmums, kas piedāvā sanitārtehnikas izstrādājumus invalīdiem.

Konfiguratora saskarne ir kļuvusi vēl vienkāršāka un pārskatāmāka. Jūs varat meklēt pareizo produktu pēc tā veida, kā arī pēc ražotāja. Kad lietotājs ir izvēlējies modeli, labākās kombinācijas tiek parādītas kopā ar fotoattēliem un trīs punktu vērtējumu "dizaina" kategorijās, "ērta jaucējkrāna novietošana", "plūsmas intensitāte". GROHEBestMatch™ lietotne daudzās Eiropas valstīs jau aktīvi izmanto vannas istabu dizainā.


Iepazīstiet citas GROHE kolekcijas.

Lasīt arī  Azzurra balva
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: