Dārgakmeņu bļoda

Maskavā parādījās luksusa zīmola Sherle Wagner rozā oniksa izlietne sudraba krāsā.

Onyx – Pusdārgakmens, kas cilvēkam pazīstams kopš neatminamiem laikiem. Tas ir daudzslāņains, ar sarežģītiem rakstiem, maina krāsu atkarībā no apgaismojuma, un to bieži izmanto rotaslietu, dekoratīvo figūriņu, vāžu u. c. izgatavošanai.. Arī Sherle Wagner jaunās vannas istabas izlietnes ir izgatavotas no oniksa.

Modeļi ir izgatavoti no masīviem blokiem, kurus ar rokām apstrādā rūpnīcas meistari. Izlietnes izskatās īpaši harmoniski kopā ar zeltītiem krāniem un aksesuāriem, kas izgatavoti no oniksa.
Izlietnes tiek ražotas ierobežotā daudzumā. Sherle Wagner vadošajā izstāžu zālē Maskavā tika prezentēts rozā oniksa modelis sudraba krāsā.

Apsveriet citus Sherle Wagner International dizainus.
Lasīt arī  Grohe saņem vēl vienu balvu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: