Amerikāņu sapnis

Tiffany & Co. iedvesmoja Šerli Vāgneri izveidot maisītāju kolekciju.

Vēsturiskā ēka Union Square 15 Ņujorkā tika uzcelta 19. gadsimtā, lai tajā varētu atrasties Tiffany & Co Co. Ne tik sen tā līnijas tika mainītas: fasāde tika apšūta ar stiklu un metālu… Iekštelpās ir aprīkoti prestižie apartamenti ar terasēm un malkas kamīniem. Penthousus iekārtojis dizainers Vicente Wolf ( Vicente Wolf ). Speciāli šim projektam tā kopā ar Sherle Wagner ir izstrādājusi jaunu greznu jaucējkrānu klāstu.

Skulpturālās formas sasaucas ar ēkas arhitektūru. Apdares materiāli Saskaņā ar Šērles Vāgneres labākajām tradīcijām. Pieejami no retā marmora, dabīgā oniksa un tīģera acs vai tērauda un platīna. Šerles Vāgneres arhitektoniskie un vērtīgie jaucējkrāni ir apskatāmi ne tikai Manhetenā, bet arī Bravo izstāžu zālē Maskavā.

Attēlā: Tiffany&Headquarters ēka Co.

Attēlā: ēkas fasāde.

Attēlā: viens no interjeriem 15 Union Square West ēkā.

Iepazīstieties ar visiem Sherle Wagner modeļiem un apskatiet to izstāžu zāles adreses.
Lasīt arī  TECE rūpnīca: ražošanas noslēpumi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: