Vannas un dušas maisītāji

Kādi maisītāji ir vispiemērotākie vannai un dušai?? Kur tās uzstādīt? Mēs izvēlamies piemērotus modeļus un izpētām ražotāju piedāvājumus.

Ir trīs galvenie veidi: pie sienas, vannā un grīdā montējami.

Vannu un dušu pie sienas stiprināmie krāni

Viss ir sienas iekšpusē. Šis ir visizplatītākais modelis. Pie sienas virs vannas vai zem vai uz vannas sāniem. Visas komunikāciju līnijas ir paslēptas sienā aiz apdares, redzams ir tikai izlietnis un rokturi.

Pie sienas pie visizplatītākie ir vannas un dušas maisītāji.

Ja pie sienas maisītāja ir pieslēgta arī duša, uz sienas ir uzstādīts arī dušas/krāna slēdzis, parasti starp ūdens regulēšanas pogām.

Pagriežams izsmidzinātājs šeit gandrīz nekad netiek izmantots, jo tas nav nepieciešams. Dažreiz ( piemēram, vecos dzīvokļos ) starp vannu un izlietni novieto sienas maisītāju ar garu pagriežamu uzgali ja attālums starp tām ir mazāks par 15 cm. Šajā gadījumā tas "kalpo" abas izlietnes, vanna un duša. Tos sauc par daudzfunkcionāliem sienas jaucējkrāniem.

Vannas sānu krāni

Pilns komplekts. Daudzām akrila vannām, dažām tērauda vannām un dažām čuguna vannām ir maisītāja krāns.

Vannas sānu krāni tiek izmantoti retāk nekā līdzīgi vannas un izlietnes krāni.

«Sistēma" maisītāja modelis ir novietots uz vannas malas un parasti ir aprīkots ar rokas dušu. Dušas šļūtene ir paslēpta zem ( vajadzības gadījumā to var izvilkt ) vai arī tā vienkārši karājas. Vannas izlietnes maisītāji ir pieejami ar vienu vai divām svirām un termostatisko vadību. daži – jo dārgāka – Modeļi ir aprīkoti ar elektronisko vadības sistēmu. Tie ir paredzēti ūdens plūsmas un temperatūras regulēšanai, izmantojot spiedpogas, nevis mehāniskas pogas.

Lasīt arī  Pie sienas piekaramie tualetes podi un bidē

Grīdai uzstādīts krāns nav lēts. Šie modeļi ir pieejami vai nu no cienījamiem klasikas ražotājiem, vai arī no zīmoliem, kas pazīstami ar sadarbību ar vadošajiem dizaineriem.

Izlemiet par savu vannas istabu? Atpūtas un relaksācijas zona vai vieta, kur no rīta var baudīt atsvaidzinošu dušu… Kādas asociācijas jums ar to saistās?? Vai jūsu vannas istabai būtu jāatgādina jūra vai Ņujorkas arhitektūra, ūdenskritumi vai medības savannā?. Ja jums jau ir vannas istabas tēls, atliek tikai iegādāties pareizo aprīkojumu un sanitārtehniku.

Izlemiet, kāda ir jūsu vannas istaba? Zona atpūtai un atpūtai vai vieta ar enerģijas pieplūdumu, uzmundrinoša duša no rīta… Kādas ir asociācijas?? Neatkarīgi no tā, vai jūsu vannas istaba aizvedīs jūs ceļojumā pie jūras vai Ņujorkas arhitektūras, ūdenskrituma vai medībās savannā. Kad esat radījuši savu priekšstatu par to, kādai vajadzētu būt jūsu vannas istabai, atliek tikai iegādāties piemērotas mēbeles un aprīkojumu.

Paslēpt

Grīdas vannu maisītāji

No attāluma. Grīdas maisītāji bieži tiek uzstādīti pie čuguna vannām un brīvi stāvošām vannām. Tās ir nostiprinātas tieši uz grīdas un veido kolonnu, kas paceļas virs vannas ( izlietnes gals ir virs bļodas ).

Rokas duša gandrīz vienmēr atrodas uz tās pašas dušas kolonnas. Ir diezgan daudz stāvvietu vannu maisītāju modeļu, taču tie ir diezgan dārgi. Jūs varat izvēlēties mūsdienīgu vai vintage stila izstrādājumu — Viss ir atkarīgs no vannas istabas dizaina.

Ūdenskrituma vannas maisītāji

Dārga duša. Jūs varat atļauties ūdenskrituma maisītāju, ja vannas istabā esat ieguldījis ievērojamus līdzekļus. Pēdējā laikā šie modeļi kļūst arvien populārāki, un daudzas rūpnīcas sāka tos pievienot savām kolekcijām.

Šo jaucējkrānu atšķirīgā iezīme ir Izsmidzinātāja forma, kas atgādina plašu krūzes izsmidzinātāju. sprauslas, kas izplūst no loka, kļūst par īstu ūdenskritumu, tikai nelielā mērā.

Lasīt arī  13 akrila dušas paliktņi

Ūdenskrituma jaucējkrāni ir īpaša veida jaucējkrāni vannas istabām.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: