4 piezīmes par vannas maisītāju

Ideālam maisītājam jābūt drošam, uzticamam, klusam, ekonomiskam un lietotājam draudzīgam. Kā izvēlēties pareizo?

Trokšņa līmenis

Kāpēc krāns sūkstās? Tikai ar gumiju aprīkoti modeļi buzz. Nav problēmu ar maisītājiem ar keramikas vai teflona diskiem. Gumijas blīvējums lietošanas laikā izstiepjas un deformējas, ūdens spiediens izraisa iegareno malu vibrāciju, radot biedējošu troksni. Ja jūsu mikseris dungo, jums ir tikai jāapgriež blīvei izvirzītās malas 45 grādu leņķī vai jānomaina visa blīve.

Ūdens taupīšana

Kā samazināt patēriņu? Mūsdienu maisītāji bieži ir aprīkoti ar plūsmas ierobežošanas sistēmu. Meklējiet jaucējkrānus ar šādām funkcijām:

  • Aerators ( īpašs uzgalis uz izsmidzinātāja gala ). Aerators ūdens plūsmai pievieno gaisu, tāpēc ūdens plūsma un ūdens daudzums nepalielinās un ūdens patēriņš ievērojami samazinās.

Papildus lielam ūdens ietaupījumam aeratora maisītāji "rada" mazāk šļakatu.

  • Jaukta ūdens spiediena ierobežotājs. Dažos maisītāju krānos vajadzīgo ūdens strūklas iestatījumu var panākt, regulējot kārtridža skrūvi. Citiem modeļiem ir divlīmeņu ūdens kontroles sistēma: jūs varat atvērt krānu noteiktā apjomā, nepārsniedzot ekonomiskā patēriņa robežas, un, lai pārietu uz lielāku patēriņa režīmu, jums ir jāpārvar ierīces pretestība. Tas nozīmē, ka apzināti patērējat vairāk ūdens.

Armatūras ar integrētu spiediena ierobežotāju piemēri.

  • Attēlā: Hansgrohe modelis 15472000 / 15472400, dizains - Phoenix Design
  • Attēlā: Grohe modelis 32210 001
  • Attēlā: Axor modelis 13261000, dizains - Phoenix Design
  • Attēlā: Hansgrohe modelis 31660000

Attēlā: Hansgrohe 15472000 / 15472400 by Phoenix Design.

  • Termostats. Atverot krānu, jūs uzreiz saņemat ūdeni komfortablā (iestatītajā temperatūrā )lai nevajadzētu tērēt dārgus litrus ūdens regulēšanai.

Ar pareizajiem maisītājiem varat uz pusi samazināt ūdens patēriņu. Plūsmas ierobežošana ir ērta visās vidēs: pie izlietnes, bidē, virtuvē un dušā. Tikai vannas maisītājs nav aprīkots ar plūsmas ierobežotāju. Jo ātrāk vanna piepildās, jo labāk.

Lasīt arī  14 neparastas dušas galviņas

Comfort

Termostats nodrošina arī termostata veiktspēju? Dušā obligāti jābūt maisītājam ar termostatu: pēkšņas aukstā ūdens atslēgšanās gadījumā jūs neapkaltīs, un jūs nemainīsiet temperatūru, nejauši pieskarasot svirai. Varat droši izslēgt ūdeni, kad mazgājat ziepes, – atjautīgā sistēma atgriež ūdeni iepriekšējā temperatūrā, tiklīdz tas ir ieslēgts.

Vecākās daudzdzīvokļu mājās bieži vien ir problēmas ar ūdens sadali: stāvot zem dušas, lietotājam, uzpildot ūdens tvertni, ir jāsamierinās ar verdošu ūdeni uz galvas. Termostata jaucējkrānu garantija: bez kontrastējošām dušām!

Uzticamība un drošība

Cena vai kvalitāte? Izvēloties jaucējkrānu, necentieties ietaupīt pārāk daudz naudas. Kvalitatīvi zīmoli Eiropā saviem produktiem sniedz garantiju Lielo jaucējkrānu kalpošanas laiks ir aptuveni 5 gadi – tie kalpos 10-15 gadus. Jūs varat būt droši, ka pārklājuma biezums, trokšņa līmenis un piesārņotāju saturs atbilst stingriem standartiem. Krievijā pārdod Ķīnā ražotus krānus, kas ir daudz lētāki, taču parasti to kvalitāte ir zemāka. Bieži vien tie ir izstrādājumi ar viltotiem sertifikātiem, plastmasas detaļām un nedrošiem pārklājumiem. Misiņa imitācija var saturēt, piemēram, vara dioksīdus. Šādus krānus ne tikai nepieciešams remontēt pirmajā gadā, bet tie ir arī bīstami jūsu veselībai.

Lai ik pēc pāris gadiem nebūtu jāmaina krāns, izvēlieties pārbaudītu zīmolu modeļus.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: