11 jautājumi par moderno krānu

Moderno jaucējkrānu izvēle ir plaša. Kā noskaidrot, kurš modelis ir piemērots tieši jums?? Kurš ir labāks savā cenu diapazonā?? Uzzini vairāk.

Kas jāņem vērā, izvēloties jaucējkrānu? Pirmā izvēle ir horizontāla ( pie sienas ) vai vertikāla ( uz izlietnes ). Vertikālās montāžas gadījumā aplūkojiet izlietni un vannu: cik daudz urbumu tai ir viens, divi, trīs vai četri. Izmēriet to diametru un t.. «attālums no centra līdz centram ( no vienas atveres centra līdz otras atveres centram ). Grūti izmērāms? — Vienkārši iegūstiet vannu un izlietņu ražotāju ieteiktos jaucējkrānu modeļus konkrētajam modelim: nereti šādi "pāri" nav nepieciešami jūsu ērtībai jau ir izveidotas.

Kurš ir visizplatītākais krāna montāžas veids?? Lielākā daļa tirgū pieejamo modeļu ir paredzēti vertikālai uzstādīšanai vienā caurumā. Jaucējkrāns ir uzstādīts tieši uz izlietnes vai uz galda virsmas blakus izlietnei.

Lielākā daļa maisītāju krānu ir paredzēti vertikālai montāžai vienā caurumā.

Kas jums jāzina par vertikālo uzstādīšanu? Lielākā daļa maisītāju ir universāli: tos var uzstādīt ar jebkura veida padeves caurulēm. Jūs varat izvēlēties elastīgu ( vieglāk uzstādāmu ) vai cietu ( uzskatāmu par stabilāku;. Elastīgā šļūtene tiek izmantota biežāk. Uzstādīšanas laikā cietā ir jāuzzāģē līdz garumam: pārliecinieties, ka skaidas nenokļūst caurulēs un nenonāk starp kārtridža plāksnēm. To ir pavisam vienkārši noņemt: atskrūvējiet to no iztekas aeratoru, un augstspiediena ūdens izspiedīs zāģu skaidas.

Kurš maisītāja veids ir labākais: sviras vai vārsta?? Tikai jūsu gaumes jautājums. Maisītāju ar sviru ir vieglāk vadīt, bet ar dubulto sviru var precīzāk regulēt ūdens temperatūru.

Maisītāji ar diviem caurumiem ir pieejami ar vienu vai trim caurumiem.

Kādi krāni ir visdrošākie?? Keramikas kārtridžs ir ieteicamākā izvēle: ( atšķirībā no metāla disku kārtridža ) tas var kalpot simtiem tūkstošu pārslēgumu. Protams, svarīgs ir jaucējkrāna ar keramikas kasetni ražotājs: labi zināms zīmols- ilgmūžības garantija.

Lasīt arī  11 melnas vannas

Vienas sviras krānu piemēri ar keramikas kārtridžu.

  • BLANCOACTIS-S modelis no rūpnīcas Blanco
  • modelis 33241 002 no Grohe rūpnīcas
  • modelis GBG ND 40 Skandic 03 Termostats no ražotāja Gustavsberg
  • modelis 34820000 / 34820800 no Axor, dizains - Citterio Antonio

BLANCOACTIS-S no Blanco.

Cik bieži jāmaina kārtridžs? Parasti ražotājs norāda vismaz 5 gadu kalpošanas laiku. Saglabājiet šos norādījumus drošā vietā, lai varētu iegādāties pareizo kasetni nomaiņai.

Cena. Jūs varat iegādāties mikseri ar visām nepieciešamajām modernajām funkcijām par saprātīgu cenu, jo lielākā daļa ražotāju izmanto jaunās tehnoloģijas visos cenu segmentos.

Attēlā: Apell AP8420CR.

Kā novērtēt jaucējkrāna komfortu? sajūtiet, cik vienmērīgi kustas maisītāja svira. Daži ražotāji piedāvā īpaši gludas darbības modeļus ar plašu sviras un izsmidzinātāja pagrieziena leņķi.

Kurš apdares veids ir vēlams?? Augstas kvalitātes hroma apdare, jo tā ilgāk saglabājas tīrāka. Starp citu, montējot jaucējkrānu ar jebkāda veida pārklājumu, ir jāizmanto instruments ar zobainām spailēm ( pretējā gadījumā pastāv liels risks sabojāt pārklājumu ). Vai arī zem spailēm ievietojiet vara, misiņa vai kartona sloksnes.

Hromēti jaucējkrāni ir ne tikai dekoratīvi – tie nodrošina arī uzticamu aizsardzību pret koroziju.

Kādas ir labāko jaucējkrānu funkcijas?

  • Minimālās un maksimālās plūsmas temperatūras ierobežotājs. Tā ir ērta ģimenēm ar bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem. Maksimāli pieļaujamā temperatūra parasti ir 38°C.
  • Ūdens plūsmas ierobežotājs līdz 5-7 l/min. ( ar normālu plūsmas ātrumu 14 l/min. ).
  • Aerators – sprausla uz izsmidzinātāja, kas sajauc ūdeni ar gaisu. Maigāka ūdens plūsma un mazāks patēriņš. Un smidzināšanas sajūta ir tikpat "plūstoša", kā bez aeratora.
  • Uz maisītāja uzstādīts kājas vārsts ar sviru, tāpēc iztukšošanas aizbāzni nav jāizvelk ar rokām.
  • Maisītājā iebūvēts ūdens filtrs. Papildina, bet neaizstāj mehānisko filtru, ko ieteicams uzstādīt uz ūdensvada caurulēm.

Labākajām dušas galviņām ir vairākas noderīgas funkcijas, piemēram, minimālās un maksimālās temperatūras ierobežojumi, plūsmas ātruma ierobežotāji, aerators, kāju vārsts, filtrs un citas.

Lasīt arī  Whirlpool vannas struktūra

1 Kā rūpēties par mikseri? To var mazgāt ar ziepjūdeni un noslaucīt sausu. Vai arī izmantojiet speciālus mazgāšanas līdzekļus un pastas nerūsējošajam tēraudam. Produkti ar abrazīviem materiāliem, amonjaku vai balinātājiem ir stingri aizliegti.

Kurš krāns ir labākais?? Tas ir jautājums par to, kā apvienot jūsu personīgās dizaina vēlmes ar nepieciešamo tehnisko funkciju kopumu. Izvēlieties uzticamu ražotāju un mazumtirgotāju, vēlreiz novērtējiet izskatu un lietošanas ērtumu.

Maisītāja krāna dizains ir izšķirošs faktors, kas ir par vai pret pirkumu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: