Kā pareizi izvietot sanitāros piederumus un mēbeles koplietošanas vannas istabā

Vieta ir ierobežota, un ūdens un notekūdeņu sistēmai vienlaikus ir jāpievieno vairāki objekti. Neaizmirstiet arī par ergonomiku un pamata komforta sajūtu. Apsveriet apstiprinātos attālumus starp sanitārajiem piederumiem un izvēlieties vannai, izlietnei un bidē tualetei paredzēto vietu.

 • Ar ko sākt?

  Izkārtojums. Jums ir jāzina precīzs vannas istabas izmērs, stāvvada un santehnikas cauruļu novietojums. Apzīmējiet telpas mērogu un ar zīmuli uzzīmējiet vannas istabas sanitārtehnikas aprīkojuma atrašanās vietu. Vēl labāk: izmantojiet plānošanas programmatūru no interneta ( pieejama IKEA ). Sīkāka informācija par šī plāna pamatprincipiem.

  Izlietne A582 10 / 20 XX by Villeroy& Boch.

  Izlietne ar spoguli

  Focus. Ideālā gadījumā tas ir pirmais priekšmets, kas būtu jāuzlūko, ienākot vannas istabā. ( Lai vannas istabā justos ērti, ir kļūdaini galveno uzmanību pievērst tualetes podam vai vannai ). Izlietnes augstums ir 80 cm virs grīdas. Pirms tā atstājiet vismaz 70 cm brīvu vietu.

  Izlietne BN46A / BN50A by Flaminia.

  Divi baseini vai viens

  Tas ir atkarīgs no jūsu ieradumiem. Ja no rīta vai vakarā jums nav jāiet kopā uz tualeti un jums patīk tīrīt zobus kopā ar citiem ģimenes locekļiem, tad izlietnē vajadzētu novietot divas izlietnes. Vislabāk tos apvienot ar vienu darba virsmu. Protams, vannas istabā ir jābūt pietiekami daudz vietas. Attālums starp izlietnēm gar maisītāju krānu asi Vismaz 90 cm pirms izlietnes un vismaz 90 cm starp izlietnes malu un izlietnes malu 25 cm.

  Kohler tualetes pods K-3393.

  WC

  Piestiprināts pie stāvvada. Centieties to novietot pēc iespējas tuvāk kanalizācijas cauruļvadam. Nav ieteicams tualeti novietot pārāk tālu no stāvvada: ir grūti panākt nepieciešamo divu grādu slīpumu ( ir jāpaceļ grīdas līmenis vai jāierok caurule sienā ). Jo vairāk līkumu, jo lielāks aizsprostojumu risks. Attālumam no tualetes poda priekšējās malas līdz pretējai sienai jābūt vismaz 60 cm Vismaz 25 cm katrā pusē. Un atcerieties: psiholoģiskā komforta ziņā tualetei nevajadzētu būt pirmajai lietai, ko redzat, ienākot vannas istabā.

  Bidete 750 CER750B no Agape.

  Bidete

  Blakus tualetei. Tie paši nosacījumi: 60 cm no priekšējās malas līdz pretējai sienai un 25 cm uz katru pusi. Bidete ne vienmēr ir izvietota standarta izmēra dzīvokļa mazajās vannas istabās. Šādā gadījumā varat iegādāties tualeti ar bidē funkciju Ir daudz šādu modeļu gan budžeta, gan top segmentos ( tos piedāvā Duravit, Ideal Standard, VitrA ).

  Dušas kabīne Samo Europa 10.

  Vanna vai dušas kabīne

  Atkarībā no izmēra. Koplietošanas vannas istabā sanitārtehnikas ierīču izvietojums rada šādas variācijas. Ja vannas istabas īsās sienas garums ir 160 cm vai vairāk, vannu vislabāk novietot gar to. Taisnstūra formas iegarena mazgāšanās telpa izskatīsies proporcionālāka. Ja īsā siena ir īsāka par pusotru metru, iespējams, ir vērts padomāt par vannas nomaiņu ar kabīni vai izpētīt stūra modeļu izvēli. Tā kā vannas novietošana gar gar garu sienu šaurā telpā nav praktiska alternatīva nav praktiska alternatīva. Tāpat kā attiecībā uz izlietni, pirms vannas jābūt vismaz 70 cm atstarpei.

  Burgbad vanna Diva.

  Brīvi stāvoša vanna

  Nav piemērots standarta dzīvoklim. Minimālais brīvi stāvošas vannas istabas izmērs ir 9 m2. metri. Tikai šajā gadījumā ir jēga domāt par šādu sarežģītu ( uzstādīšanas un savienojuma ) dizainu. Stingras prasības tiek izvirzītas grīdai un grīdas plātnēm: tām jābūt stiprākām nekā vienkāršai pie sienas montējamai vannai: brīvi stāvoša vanna ar pilnu priekšsienu uzstādīšanas sistēmu parasti sver daudz vairāk.

  Ido izlietne 1116601101101.

  Veļas mazgājamā mašīna

  Netālu no notekas. Mašīnas izplūdes šļūtene nedrīkst būt garāka par pusotru metru, un savienojuma vietai ar izplūdes cauruli jāatrodas 70-90 cm augstumā no grīdas. Tāpēc priekšā priekšējās iekraušanas ierīcei ir jābūt pietiekami daudz vietas, lai varētu atvērt lūku. Iespējas, ja trūkst vietas – tie ir mini izlietņu bloki un bloki vertikālai izlietnes iekraušanai. Ja vannas istabā sanitārtehnikas ierīču izvietojums ir tāds, ka veļas mašīnai nav vietas, mēģiniet to ievietot virtuvē.

  Cantori Leon credenza skapis.

  Skapji

  Pēdējais posms. Kad esat padomājis par vannas istabas aprīkojuma izvietojumu, plānojiet uzglabāšanas skapjus. Lai skapji netraucētu vannas istabas iekšējā tilpuma integritāti, labāk tos novietot gar sienu, kur ir durvis. Tad persona, kas ienāk, būs pēdējā, kas tos redzēs. Nelielās sanitārajās telpās skapīši ir labāki ar eņģēm ( lai ietaupītu vietu uz grīdas ) un ar spoguļdurvīm ( lai radītu telpas palielināšanas efektu ). Sanitārajā skapītī var ievietot plauktus pulveru un mazgāšanas līdzekļu uzglabāšanai ). Ja sienās ir izvirzījumi, domājiet par to, ka. Pārliecinieties, ka tās nepārvēršat par uzglabāšanas nišām.

  Lasīt arī  Piepūšamie spa baseini
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: