Ātruma blendēšana Vitek

Jaudīgs blendera komplekts Vitek VT-1468 BD ar lielu ātrumu maisa, saputo un sasmalcina.

Vitek jaunais blendera komplekts VT-1468 BD apvieno visas nepieciešamās blendera, smalcinātāja un miksera funkcijas. Blenderim ar ergonomisku korpusu un patīkamu apgaismojumu ir pilnībā gumijots korpuss, kas novērš roku slīdēšanu darbības laikā. Iegremdējamā daļa un asmeņi ir izgatavoti no augstas izturības nerūsējošā tērauda, kas nodrošina ilgstošu lietošanu un ir piemēroti karstam ēdienam. Iegremdējamās daļas īpašā forma novērš ēdiena izšļakstīšanos darbības laikā. Turbo režīms un bezgalīgi regulējams ātrums ļauj izvēlēties labāko veidu, kā apstrādāt ēdienu. VT-1468 BD blendera komplektam ir liela 800 vatu jauda, un tam ir stilīga bordo krāsa. Komplektā ir 0,6 l plastmasas trauks un mērkarote, lai precīzi nolasītu un samaisītu šķidrās sastāvdaļas.

Lasīt arī  NEFF attīsta savas virtuves ierīces
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: