Svetlana Šestopalova par ledusskapjiem, kas var izdaiļot jebkuru virtuvi

Kādas krāsas ledusskapji ir modes virsotnē? Kā tiek izvēlēti ledusskapji Krievijā un kā tie tiek izvēlēti Eiropā? Vai, izvēloties virtuves tehniku, ir vērts izvēlēties augstas enerģijas patēriņa klases?? saka Svetlana Šestopalova, United Whirlpool.

Harmonija virtuvē. Tas, kā izvietot ierīces virtuvē, lielā mērā ir atkarīgs no personīgās gaumes un idejas par telpas dizainu. Ja vēlaties perfektu harmoniju savās mēbelēs – Var uzstādīt kā iebūvējamu ledusskapi ar saldētavu. Taču iebūvētie modeļi bieži vien atpaliek no brīvstāvošajiem modeļiem lietderīgā apjoma ziņā. Veidojot jauno Hotpoint ledusskapju DAY1 klāstu, mēs centāmies ņemt vērā jaunākās virtuves dizaina tendences Modeļi ir pieejami klasiskajā baltajā krāsā, kā arī modernākās sudraba un tērauda krāsās, kas ir piemērotas lielākajai daļai moderno virtuvju. Mūsu valstī populāras ir arī virtuves ar tradicionālo "koka" krāsās, tāpēc nākamgad plānojam laist tirgū ledusskapjus bēšā krāsā, kas lieliski iederēsies šādos interjeros.

Par netipisku dizainu. Tiem, kas vēlas atsvaidzināt virtuves stilu ar skaista dizaina ierīci, mūsu dizaineri ir izstrādājuši modeli ar spoguļstikla durvju rokturi un integrētu skārienjūtīgo ekrānu Dārgakmens katrā virtuvē. Piemēram, apskatiet HF 9201 X RO no nerūsējošā tērauda vai HF 9201 B RO skaistajā jaunajā spīdīgi melnajā ( spīdīgi melnajā ).

Par tendencēm. Tradicionāli balts ledusskapis vienmēr ir klasika, taču pēdējā laikā arvien populārāki kļūst krāsaini modeļi. Šodien mēs varam teikt, ka tērauda krāsas modeļi «Jauna klasika, ideāli piemērots mūsdienīgām virtuvēm. Jaunajiem Hotpoint DAY1 modeļiem salīdzinājumā ar iepriekšējiem modeļiem ir kvadrātiskākas aprises, kas atbilst jaunākajai tendencei veidot estētiskāku dizainu gan virtuvēm, gan ierīcēm.

Par atšķirībām tirgos. Mēs cenšamies panākt dizaina, platformu un modeļu konsekvenci visās rūpnīcās Krievijā un Eiropā, taču tas ne vienmēr ir iespējams dažu atšķirību procesu un patērētāju prasību dēļ. Piemēram, Eiropas valstīs patērētāji ļoti apzinās enerģijas taupīšanu, tāpēc tiek augstu vērtētas augstas enerģijas klases: A++, A+++. Turklāt enerģijas izmaksas Krievijā ir tik zemas, ka nav jēgas izmantot dārgākus, energoefektīvākus kompresorus.. Patērētāji nav gatavi papildus maksāt par ekonomiskākiem modeļiem jo tehnoloģijas izmaksas būs lielākas nekā ietaupījums no enerģijas rēķina.

Lasīt arī  Siemens plītis var izmantot jebkura veida virtuves piederumus

Par funkcionalitāti. Latvijas patērētāji arvien vairāk novērtē funkcionālus un ietilpīgus ledusskapjus, tāpēc Hotpoint DAY1 divdurvju ledusskapji ar apakšējo saldētavu ir labākā izvēle. Tas apvieno lielu saldētavas nodalījumu ( kas ļauj sasaldēt pietiekami daudz sezonālo ogu ziemai un nepieciešamo gaļas daudzumu ) ar ietilpīgu ledusskapja nodalījumu, kas palīdz ilgāk saglabāt pārtiku svaigu.

Četri interesantākie Hotpoint ledusskapju-aizsaldētāju modeļi pēc Svetlanas Šestopalovas domām:

Šogad mēs esam laiduši klajā jaunu Hotpoint Total No Frost ierīču klāstu – DIENA1. Šajos ledusskapjos tiek izmantotas vairākas tehnoloģijas, lai maksimāli palielinātu pārtikas produktu svaigumu.

HF 5181 X nerūsējošā tērauda versija ir aprīkota ar īpašu MULTI USE DRAWER zonu Standarta pozīcijā apakšā šī zona kalpo kā papildu atvilktne dārzeņiem ar standarta temperatūru ( aptuveni 5°C ) un augstu mitruma līmeni. Pārvietojot šo zonu uz augšējo pozīciju, tā kļūst par ( svaigu sekciju ar aptuveni 0°C temperatūru )- Ideāli piemērots svaigas gaļas vai zivju uzglabāšanai.
Modelis HF 8181 W O ir aprīkots ar atjaunināto aktīvā skābekļa 2 tehnoloģiju.0- kas nodrošina dabisku svaigumu ledusskapja iekšpusē. Ozona molekulas, kas rodas procesā, kurš ir līdzīgs svaigā gaisa veidošanās procesam dabā, attīra gaisu saldēšanas telpā. Šis modelis ir aprīkots arī ar 3-in-1 svaigu produktu zonu, kas pilda trīs funkcijas: Super Cool + ( ātrai karstu ēdienu atdzesēšanai no +70°C līdz +3°C ), 0°C svaigu produktu zona ( delikātu produktu, piemēram, gaļas vai zivju, uzglabāšanai ) un droša atkausēšanas funkcija.
HF 8201 X OSR modelis izceļas ar SupreFreeze+ funkciju, kas ļauj sasaldēt karstu, svaigi pagatavotu ēdienu no +70°C līdz +minus;18°C uz pusi īsākā laikā. Saldētavas apakšējā nodalījumā ir īpaša papildu atvilktne, kas nodrošina ļoti vēsu gaisa plūsmu uz pārtikas produktiem, kurus vēlaties sasaldēt. Paātrinātā sasaldēšanas procesa dēļ ledus kristāli, kas veidojas pārtikas produktu šķiedrās, ir daudz mazāki nekā parastas sasaldēšanas gadījumā. Tādējādi tiek saglabāta pārtikas produkta šķiedru struktūra un uzturvērtība.
Modeļi HF 9201 B RO un HF 9201 X RO ir mūsu klāsta augšdaļa, un tie apvieno labākās tehnoloģijas, ko izstrādājuši mūsu inženieri. Papildus pievilcīgam dizainam šiem modeļiem ir arī Ultra Fresh Crisper dārzeņu kraukšķināšanas atvilktne, kas saglabā augstu mitruma līmeni, pateicoties īpašai izolācijas sistēmai, un Ultra Fresh Crisper dārzeņu kraukšķināšanas atvilktnes starpsiena ar anti-etilēna filtru Active Fresh Filter Absorbē etilēna molekulas, ilgāk saglabājot svaigus augļus un dārzeņus, kas jutīgi pret etilēnu.
Lasīt arī  Bosch mīca mīklu kā profesionālis
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: