Hansa palīdz topošajiem pavāriem

Hansa krāsnis Simplex ir viegli lietojamas un piemērotas tiem, kas tikai sāk gatavot ēdienu.

Hansa iebūvējamajām krāsnīm Simplex ir plašs funkciju klāsts, taču tās ir arī ļoti viegli lietojamas. Šajā klāstā ir septiņi modeļi, no kuriem sešiem ir visi galvenie režīmi: konvekcija, ātra sildīšana un atkausēšana. Atkarībā no modeļa cepeškrāsnīm ir pieejami 4, 8 vai 10 sildīšanas režīmi. Standarta vai skalojamie spraudņi.

Cepeškrāsns iekšējie nodalījumi ir emaljēti ar viegli tīrāmu emalju, un daži modeļi ir pašattīroši. Tas automātiski iedarbina katalītisku procesu, kurā cepeškrāsnī esošie tauki sadalās ūdenī un kvēpēs, un tos absorbē sorbenta nanodaļiņas. Visas cepeškrāsnis ir aprīkotas ar ProCook paplāti, kas, pateicoties siltā gaisa cirkulācijai, nodrošina gatavošanu bez lipīguma. Uz cepeškrāsns durvju iekšpuses ir 17 gatavošanas norādījumi: ēdiena veids, pannas/režģa līmenis, gatavošanas režīms un laiks.

Vieglais hronometra taimeris kontrolē gatavošanas laiku un vajadzības gadījumā automātiski izslēdz cepeškrāsni. Tam ir LED displejs ar trim noderīgām funkcijām: atliktā palaišana, taimeris un cepeškrāsns taimeris. Simplex sērija ir veidota lakoniskā stilā, melnā un tērauda krāsā.

Lasīt arī  Hotpoint nodrošina pārtikas produktu svaigumu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: