Elena Antoņenko par jaunākās paaudzes virtuves tehniku

Jaunākās paaudzes virtuves tehnika – mūsu tēma. Jeļena Antoņenko, Golder Electronics vadošā sabiedrisko attiecību vadītāja, stāsta par jaunajām tendencēm, vispārējiem modeļiem un inovācijām virtuves tehnikas jomā.

Kura, jūsuprāt, ir visnoderīgākā ierīce standarta virtuvē?? Vai ir standarta komplekts??

Standarta aprīkojums, kas parasti atrodams standarta virtuvē, ir nepieciešamais minimums. No sadzīves tehnikas tā galvenokārt ir elektriskā tējkanna un mikroviļņu krāsns ( biežāk tiek izmantota ēdiena sildīšanai un ātrai atkausēšanai ). Pēdējā laikā arvien izplatītāka kļūst multikūka, kā arī maizes mašīna. Es deru, ka lielākajā daļā ģimeņu virtuvē ir blenderis.

Kādi modeļi ietaupa naudu un laiku??

Jaunākās tendences – ir nepārprotami daudzfunkcionāli daudzfunkcionāli multikrāsni. Vismaz piecas ierīces ir apvienotas vienā ierīcē: multikūka, maizes cepšanas ierīce, fritieris, jogurta pagatavošanas ierīce un biezpiena pagatavošanas ierīce.

Vīrieši un sievietes izvēlas vienādas vai atšķirīgas ierīces? Vai ir kāds īkšķa noteikums??

Parasti sievietes pievērš lielāku uzmanību dizainam, bet vīrieši funkcionalitāte. Sievietei ir svarīgi, lai viņai būtu skaists ( tējkanna ar ziediem, multikatls ar koka interjeru utt. . ) Vīrieši pievērš lielāku uzmanību arī tehniskajām īpašībām, t. i., jaudai un materiāliem, nekā sievietes.

Kādi modeļi ir vispieprasītākie Latviešu vidū un kuri ir vispopulārākie? ārzemēs? Vai modeļu dizains un funkcijas dažādos tirgos atšķiras??

( NVS valstis ) ( Kaukāzs, Centrālā Āzija ) nacionālās virtuves ir ļoti populāras ( gaļas maļamās mašīnas, katli un katli ar lielu jaudu. Krievijā viņi dod priekšroku mazām daudzfunkcionālām sadzīves ierīcēm: tējkannām, multivārītājiem, maza izmēra blenderiem .

Kādas ir jaunākās virtuves tehnikas tendences? Ko var teikt par paleti, formu, stilu?

Klasiskie stili vienmēr ir pieprasīti, piemēram, krūzes formas tējkanna. Vēlams izmantot vienkrāsainu paleti, kurā ir baltas un melnas krāsas kombinācija. Ekskluzīvs ierīces dizains, mazas virtuves ierīces ( īpaši mazām virtuvēm ) gumijoti rokturi ērtai lietošanai.

Lasīt arī  Bosch ir radījis mākslas ledusskapi ar saldētavu

Kādas tehnoloģijas un ierīces šodien ir pieejamas, kas nebija pieejamas pirms 5 līdz 10 gadiem?? Kādi ir interesantākie jauninājumi??

Galvenokārt tas ir – daudzfunkcionālie daudzfunkcionālie multikrāsni. Klusais tējkanna ar inovatīvu, ar keramiku pārklātu sildelementu, tvaika stacija ar profesionālu tvaika ekstrakciju un jogurta pagatavošanas ierīce jogurta pagatavošanai mājās.

4 interesantākie un nozīmīgākie modeļi Golder Electronics klāstā
Inovatīvais VT-4209 5G no Black&White kolekcijas multikameras. Visvairāk uzmanību piesaista tehnoloģija – 68 programmas multikrāsnijām un 15 programmas maizes ceptuvēm, kā arī ekskluzīvs dizains, ko īpaši VITEK vajadzībām izstrādājusi slavenā franču aģentūra ( Millot design ).
VT-3600 gaļas mašīna. Pateicoties unikālajai Invisible tehnoloģijai, visi piederumi un uzlikas atrodas blendera korpusa nodalījumā, paslēpti zem vāka. Tas ietaupa vietu virtuvē un padara pašu blenderi kompaktu un unikālu

Tējkanna VT-1180. Pateicoties Vācijas uzņēmuma Weilburger patentētajam, vienīgajam pasaulē ar keramiku pārklātajam sildelementam, ūdens vārīšanās notiek bez trokšņa. Tas tos ļoti atšķir no elektriskajiem tējkannām ar tērauda sildelementu.