Electrolux klusais putekļu sūcējs

Electrolux laiž klajā Electrolux UltraSilencer™ ZEN klāstu – klusus putekļu sūcējus.

Jaunais Electrolux UltraSilencer™ ZEN ir tikai 58 dB, pateicoties Silent ZEN™ sistēmai, Silent ZEN™ sistēma, kas apvieno vairākus skaņas izolācijas slāņus. Optimizēta šļūtene Silent AeroPro™ ar gludu iekšējo profilu arī samazina trokšņa līmeni.

Silent ZEN™ ir liela nozīme gandrīz klusā putekļu savācēja darbībā. Aerodinamisks dizains gaisa plūsmas optimizēšanai, gluds iekšējais šļūtenes pārklājums, lai samazinātu kaitinošus trokšņus. Ciešāka saķere ar grīdu un īpašas perforācijas nodrošina mazāku troksni gan uz paklāja, gan cietas grīdas.

Arī jaunie modeļi šajā klāstā ir jaudīgi. Tiem ir uzlabots korpuss un sprausla, jauns motora filtra turētājs un inovatīva šļūtene. Vēl viena UltraSilencer™ priekšrocība ZEN- Droša lietošana alerģiskiem cilvēkiem. Piemērots Allergy Plus™ filtram, kas aiztur 99,95 % vismazāko daļiņu, piemēram, sporu, ziedputekšņu un citu alergēnu. Vēl viens klasiskais Hygiene Filter™ Bloķē līdz pat 85 % daļiņu, kuru izmērs ir no 0,05 līdz 0,15 mikronu. Filtri ir viegli lietojami, un tie ir jāmaina tikai pāris reizes gadā.

Electrolux UltraSilencer™ klāsts ZEN ietver šādus modeļus: ZUSDELUX58, ZUSALLER58, ZUSANIMA58, ZUSALLFL58 un ZUSGREEN58 ( ar trokšņa līmeni 58 dB ). Electrolux UltraSilencer™ modeļi ZUSORIGWR+ un ZUSORIGDB+ ( ar trokšņa līmeni 61 dB ). Pieejamās UltraSilencer™ klāsta krāsas ZEN: metālisks volframs, zils tērauds, balts ledus, brūna šokolāde un melns alumīnijs. UltraSilencer™ putekļu sūcēji Pieejamas divās krāsās: arbūza sarkanā un tumši zilā tonī.

Lasīt arī  Siemens mazgāšana bez pulvera
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: