Bosch izmazgā un izžāvē vairāk drēbju

Bosch laiž klajā jaunas veļas mazgājamās mašīnas un veļas žāvētājus ar režīmu pūra vējjaku mazgāšanai.

Jaunie Bosch modeļi mazgā un žāvē vairāk veļas nekā parasti. Jaunajām Bosch Serie|6 veļasmašīnām un veļas žāvētājiem ir palielināta ietilpība Vienā ciklā var izmazgāt līdz pat 9 kg veļas. Pateicoties lielākai bungas ietilpībai, izmēri ir nemainīgi ( 85x60x60 cm ).

Attēlā: Bosch Serie|6 veļas mazgāšanas un žāvēšanas mašīna.

Mazgāšanas programmas ir īpaši pielāgotas Latviešu ģimenēm. Varat izvēlēties no diviem viegli saprotamiem režīmiem – "Segas" un "Džinsi", «Džinsi." un vairāk. Tāpēc pēc garas ziemas mājās ir viegli izmazgāt dūnu jaku. Pieejama arī bērnu programma spēj no apģērba noņemt alergēnus. Ieteicams mazgāšanai ārkārtas situācijās: Super Quick programmas 15 un 30 minūtēm. Varat arī izvēlēties ekonomisku režīmu, lai samazinātu ūdens un enerģijas patēriņu.

Attēlā: Bosch Serie|6 automātiskais veļas žāvētājs.

Automātiskais žāvētājs Bosch Serie|6 ātri un saudzīgi tiek galā ar 9 kg veļas, tas neskarsē gaisu telpā un novērš veļas putekļu veidošanos. Visām jaunajām ierīcēm ir vienots dizains. Priekšmeti izskatās harmoniski viens otram blakus, jo īpaši tāpēc, ka veļas mazgājamās mašīnas un žāvētāja bloku var apvienot vertikālā kolonnā vai horizontālā blokā, izmantojot savienojuma elementu.

Lasīt arī  5 populārākās veļas mazgāšanas mašīnas: pēc M.Video un Yandex apmeklētāji.Tirgus
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: