Sony pārraida skaņu no visa ekrāna

Sony Krievijā ir prezentējusi Bravia OLED A1 sēriju un jauno 2017. gada televizoru klāstu.

21. aprīļa prezentācijā Sony pirmo reizi Krievijā demonstrēja Bravia OLED A1 sērijas televizorus. Pasākuma viesi varēja iepazīties arī ar pilnu 2017. gada Sony 4K televizoru klāstu, kas ir gatavs HDR, tostarp XE94/XE93/XE90 sērijas flagmaņiem, XE85/XE80 sērijām un pamata XE70 sēriju.

Vakara galvenais notikums neapšaubāmi bija Bravia OLED. Prezentācijas dalībnieki bija pirmie Krievijā, kas redzēja šo oriģinālo televizoru, ko darbina pašgaismas organiskās diodes, un izbaudīja skaņu, kas nāk no visas ekrāna virsmas.

Full HD 2017. gadā būs HDR atbalsts ( WE7/WE6/RE4 sērija ) ko īpaši novērtēs spēļu un filmu fani ar plašāku dinamisko diapazonu. Uz Bravia Full HDR televizoriem PlayStation®4 Pro ( PS4 Pro ) spēles izskatīsies satriecoši, pateicoties īpaši detalizētam un vizuāli precīzam attēlam.

Zemākās klases Full HD televizoru Sony Bravia modeļiem ir papildu aizsardzības sistēma X-Protection PRO, kas ļauj pasargāt televizoru no strauja sprieguma krituma zibens spēriena laikā, no mitruma, putekļiem un netīrumiem, kā arī no strāvas pārspriegumiem. Arī ( WE7/WE6 ) Smart TV sērija ir uzlabojusi piekļuves ātrumu Youtube, pateicoties papildu pogai uz tālvadības pults un ātrākai tīmekļa pārlūkprogrammai.

Lasīt arī  Fona mūzika bez fanātisma dzīvoklim vai mājai
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: