Sony piepilda visu māju ar mūziku

Jūsu iecienītākā melodija tiek atskaņota visās ierīcēs bez pārtraukuma. Multiroom Sony audio 2015. gadā.

Attēlā: Sony SRS-X77.

Sony pārnēsājamo SRS audiosistēmu klāstā tagad ir iekļauts Multiroom. Tas nozīmē, ka varat kontrolēt mūziku no jebkuras vietas mājās. Jūsu mīļākās grupas albumu var atskaņot dažādās ierīcēs dažādās telpās. Melodija "ceļos kopā ar lietotāju apstaigāt mājokli. Kad esat sācis klausīties mūziku viedtālrunī ceļā uz mājām, varat to netraucēti klausīties pilnā skaļumā arī mājās – …vienkārši pārslēdzot atskaņošanu uz mājas skaļruņiem… Nepārtraukta atskaņošana, pateicoties paplašinātajam divu joslu Wi-Fi tīklam. Audio vadība, izmantojot lietotni SongPal™ no Sony viedtālruņiem un planšetdatoriem. Vairāki skaļruņi var tikt apvienoti, lai atskaņotu vienu melodiju vienlaicīgi un visur. Šis variants ir īpaši piemērots ballītēm.

Attēlā: Sony SRS-X88.

SRS klāsts ietver modeļus ar dažādu jaudu un dizainu. Sony SRS-X99 bezvadu skaļrunis nodrošina profesionālu Hi-Fi skaņu. 154 W jauda nodrošina 2.1 kanāla sistēma ar 7 skaļruņiem. Izkropļojumu novēršana ar S-Master HX™ digitālo pastiprinātāju, un DSEE HX tehnoloģija palielina spilgtumu un dziļumu. Viena pieskāriena mūzikas straumēšana no viedtālruņa, izmantojot NFC vai Google Cast™ tiešsaistes pakalpojumus. SRS-X88- Ļoti kompakts. Tā kopējā jauda ir 90 W, tai ir zemfrekvences skaļrunis, vidējā diapazona skaļruņi un divi augstfrekvences skaļruņi. Bezvadu skaļrunis SRS-X77- Ideāli piemērots ceļojumiem un piknikiem. viegli paņemt līdzi, darbojas 10 stundas bez uzlādes. SRS-X99, SRS-X88 un SRS-X77 ( melnā un baltā ) Krievijā būs pieejami no 2015. gada augusta.

Attēlā: Sony SRS-X99 modelis.

Attēlā: Sony SRS-X99.

Lasīt arī  Sony izliek ekrānu, lai panāktu klātbūtnes efektu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: