Epson padara prezentācijas spilgtākas

Epson laiž klajā sešus jaunus 3LCD projektorus birojiem.

Jaunie Epson projektori var palīdzēt izveidot efektīvu prezentāciju birojā un noderēt lekciju laikā. Tie rada augstas kvalitātes attēlus un ir saderīgi ar lielāko daļu klēpjdatoru. Četri jauni papildinājumi Epson EB-19xx sērijā ( modeļi EB-1985WU, EB-1980WU, EB-1975W un EB-1970W ). Ar tiem attēls būs spilgts un skaidrs arī dienas gaismā. Ierīces ir aprīkotas ar diviem HDMI savienotājiem un iebūvētu skaļruni. Savienots, izmantojot Wi-Fi vai LAN, saderīgs ar Epson iProjection mobilo lietotni un spēj straumēt saturu tieši no planšetdatora vai klēpjdatora.

Divi jauni papildinājumi Epson EB-14xx sērijā ( modeļi EB-1430Wi un EB-1420Wi ). Šie interaktīvie projektori ar īpaši īsu fokusu atbalsta divus spalvas. Tie ir attālināti pieejami – . . Varat veikt piezīmes prezentācijā tieši no viedtālruņa, neinstalējot papildu programmatūru. Epson EB-1430Wi atpazīst pat pirksta pieskārienu. Tas viss, pateicoties lāzera režģim, kas projicējas uz attēla un ļauj atpazīt žestus un pieskārienus ar vienu vai vairākiem pirkstiem. Attēlu apstrāde ir ātrāka un ērtāka, turklāt var pievienot parakstus, piezīmes, grafikas un videoklipus.

Lasīt arī  LG premium klases televizors nonāk Krievijā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: