Uzziniet 5 minūtēs: viss par jumta logu izvēli

Šī raksta izlasīšana jums neaizņems vairāk kā piecas minūtes. Tas ir pietiekami, lai uzzinātu par dažādiem jumta logu veidiem, to izvēli un uzstādīšanu.

Modeļi un dizaini

Viss par jostām. Parasti jumta logiem ir vērtnes, kuras var pagriezt līdz 180 grādiem – uz centrālās ass ērtai tīrīšanai no ārpuses. Ja logs nav pārāk augsts, vēdināšanas laikā vērtne izvirzīsies telpā. Lai ērti atvērtu augstus logus, izvēlieties modeļus ar rokturi uz apakšējā rāmja ( piemēram, Fakro ). Premium modeļi atveras gan vidējā, gan augšējā asī. Ir arī logi, kurus var atvērt līdz 2/3 no rāmja augstuma, taču tos nav ļoti ērti tīrīt.

Augstās tehnoloģijas. Daži ražotāji piedāvā ļoti progresīvus risinājumus. Piemēram, Fakro balkona logs ar kombinētu atvēršanas sistēmu un salokāmāmām margām vai Roto logi ar savstarpēji savienojamām durvīm. Ir pieejami arī "gudrie" logi Elektroniskās sistēmas, kas automātiski aizveras lietus un citu komandu gadījumā.

Nesens izgudrojums – jumta logi. Izolācijas stikla bloks sastāv no augšējiem un apakšējiem stikla spārniem. Kad apakšējā vērtne tiek sasvērta, balkona sliedes tiek izstumtas no rāmja.

Izmēri. ( 54×78 cm ) mazie logi parasti tiek izmantoti sekundārās telpās. Ir arī milži – 134×180 cm. Logu skaitu nosaka grīdas virsmas un stiklojuma virsmas attiecība ( 1:10 );. Jumta logu izmērs ir pielāgots spāru slīpumam.

Stikla izolācijas materiāls. Standarta versija ir 22-26 mm biezs vienstikla logs, kas pildīts ar inertu gāzi, lai samazinātu siltuma zudumus. Uzlabotie varianti – dubultstikla konstrukcijas ar laminētiem, tostarp rūdītiem un triecienizturīgiem stikliem, kas iztur jebkādu ārējo ietekmi. Fakro ražo arī logus ar trīskāršu stiklojumu. Ir ( pašattīrošs stikls ) vai apsildāms stikls, kas necieš no kondensāta vai sala.

Lasīt arī  Kā ienest sauli interjerā?

Attēlā: Velux dubultais stiklojums.

Materiāli

No kā ir izgatavots loga rāmis?? priedes masīvs ( Velux, Fakro ) balta vai krāsaina plastmasa ( Fakro, Roto )- Logu plēves materiāli. Logi no līmēta koka ir drošāki nekā logi no masīvkoka: tiem nedraud deformēšanās mitruma un temperatūras izmaiņu dēļ. Plastmasa nemaz nebaidās no mitruma, bet tā baidās no temperatūras svārstībām, kas uz jumta dažkārt pārsniedz 100 grādus. Tāpēc eksperti neiesaka dienvidu un lēzenās nogāzēs ievietot PVC logus, kas lielāki par 98 × 66 cm.

Uzstādīšana

Izmērs pēc montāžas. , f

Variantu izvēle bēniņu un lodžiju iestiklošanai :

Lodžijas interjers no arhitektūras studijas "Arch Concept" īstenotā projekta Lodžijas interjers no dizainera realizēta projekta Lodžijas interjers no arhitektes Irinas Limonovas projekta
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: