8 jautājumi par iekšdurvju izvēli

Kuras durvis ir nederīgas noklausīšanās nolūkos?? Kas ir atlaide un kāpēc tā ir nepieciešama?? Kura durvju vērtne ir labāka – "dabīgā" vai plastmasas?? Īss ceļvedis iekšdurvīm.

1. No kā izgatavotas iekšdurvis?

Lapas, rāmis, furnitūra ( rokturis, slēdzene un eņģes ). Tas ir minimālais komplekts. Ja durvju biezums ir platāks nekā rāmis, ir nepieciešami papildu paneļi Īpašas sloksnes, kas izgatavotas no tāda paša materiāla kā rāmis. Bieži vien ir nepieciešamas arī arhitektoniskās apmales, lai aizklātu spraugu starp rāmi un sienu.

Tagad ir pieejami durvju rāmji, kas ir vienā līmenī ar sienu.

 • Ola Idea durvis no rūpnīcas Bonita Casa
 • Filomuro grezzo durvis no Garofoli rūpnīcas
 • Durvis 313 Lord no rūpnīcas Longhi
 • Ultra-Exclusiv System Plano 01 durvis no ComTür rūpnīcas

Ola Idea durvis no rūpnīcas Bonita Casa.

2. No kā ir atkarīga skaņas izolācija??

No durvju materiāla, konstrukcijas un biezuma. Masīvkoka durvis ir visizturīgākās pret skaņu, tām seko stikls un imitācijas materiāli. Jo biezākas durvis, jo labāka skaņas izolācija. Taču dobjš rāmis vienmēr pārnesīs skaņu labāk nekā pilns rāmis. Akustiskās īpašības uzlabo perimetra ielaidums vai durvju blīvējums, un akustiskās īpašības uzlabo paneļu vai stikla ieliktņi pasliktinās. Ir arī īpaši skaņu absorbējoši durvju modeļi, kuru iekšpuse ir aizpildīta ar skaidu plātni vai šķiedru materiālu. sprauga starp durvju vērtni un grīdu, ja tā ir mazāka par 3 mm, gandrīz neietekmē skaņas iekļūšanu.

Lasīt arī  Saliekamo starpsienu būvniecība

3. Vai koka durvis spēj izturēt augstu mitruma līmeni?

Tā turēsies, ja tā būs paredzēta. Tehnoloģiski modernās durvis sastāv no gatavām, apstrādātām ( tonētām, lakotām ) detaļām, kas ir salīmētas vai saskrūvētas kopā. Rūdīta stikla durvis panes mitrumu un temperatūras svārstības, taču tās ir jāvēdina.

Mūsdienu iekšdurvis nebaidās no mitruma un temperatūras svārstībām, taču, lai tās saglabātu labā stāvoklī, vannas istabā tās ir jāvēdina.

4. Kura apdare ir vislabākā – "dabiskā"??

Mākslīgs vai dabisks. Mūsdienās plastmasas durvis ir grūti atšķirt no "dabīgajām" durvīm. Lai izvairītos no minējumiem, aplūkojiet dažus identiskus paneļus: ja tekstūra un toņi ir tieši tādi paši – un nav svarīgi, kāds ir dizaina pamatā -, varat atrast precīzu atbilstību, kas jums nepieciešama mākslīgā kūdra. Pārklājuma kvalitāte nosaka durvju izturību. Tāpēc labas plastmasas durvis ar koka imitāciju var būt dārgākas nekā koka durvis. Mūsdienās visizturīgākās apdares ir kortex ( tā izskats atgādina koksni ) un CPL- ( Nepārtrauktā spiediena lamināts ) substrāts, dekoratīvais papīrs un aizsargslānis, kas savienoti kopā zem augsta spiediena. Krievijā to biežāk dēvē par laminātu.

Iekšdurvju piemēri ar dažādu apdari: masīvkoka, finierētas, emaljētas, laminētas.

 • Nova P masīvkoka iekšdurvis no Bertolotto Porte rūpnīcas
 • Iekšdurvis no Cocif fabrikas, finierētas ar dižskābarža / Madrona briaru koka finierējumu
 • Iekšdurvis ar stiklojumu Rojo Brillo no Bonita Casa
 • Buk ir laminētas iekšdurvis no rūpnīcas Cocif

Bertolotto Porte masīvkoka iekšdurvis Nova P.

Attēlā: Polis 145 iekšdurvis ar ielaidumu no rūpnīcas Tre-P & Tre-Piu.

5. Kas ir durvju rokturis?

Durvju vērtnes izvirzījums ( par 5-10 mm ). Kad durvis ir aizvērtas, pārkare tiek piespiesta pie rāmja, tādējādi uzlabojot to skaņas izolāciju. Durvju aizbīdnis parasti ir piestiprināts pie vērtnes augšējās un divām sānu virsmām. Lai piestiprinātu durvis ar ieloku, ir nepieciešama īpaša cilindriska viru, kas piestiprināta pie ieloka, nevis pie vērtnes.

Lasīt arī  Stikla veidi: stiklojums un izolācijas stikls

6. Kā izvēlēties kvalitatīvas durvis?

Rūpīgi pārbaudiet paneli. Pievērsiet uzmanību lapas stūru malām izstādes modelī. Ja apdare ir sākusi atdalīties, tas nozīmē, ka durvis dzīvokļa vidē ilgi neizturēs. Dažiem durvju paneļiem nav augšējo un apakšējo malu apdares. Jums par to nav jāuztraucas – Tas neietekmē lapas ūdensizturību.

Iekšdurvīm ir jāatbilst interjera stilam, un mūsdienās ir ļoti viegli izvēlēties pareizo durvju vērtni: ražotāji piedāvā gruntētas krāsošanai, pārklātas ar koka sienas paneļiem, ar lamināta apdari ar teksturētu virsmu, ar stikla ielaidumiem utt..

7. Kā izvēlēties veidgabalus?

Aplūkojiet roktura pārklājuma izturību, slēdzenes izturīgumu un eņģu piemērotību vērtnes svaram. Cilindriskās eņģes izmantosiet durvīm ar izciļņiem, bet karšu eņģes – parastām durvju vērtnēm Dalīta vai daudzfunkcionāla. Pēdējie ir izturīgāki. Durvju konstrukcija neietekmē slēdzenes izvēli, izņemot Eiro aizbīdņa un angļu slēdzenes kombināciju Šādā gadījumā izvēlieties cilindru ar nobīdītu īkšķa pagriezienu un caurumu iestatīšanas skrūvei.

Ražotāji piedāvā plašu durvju rokturu klāstu – stacionārus, sviras rokturus, āmura rokturus, dizaina rokturus – dažādās versijās: vecinātus, pulētus, satinētus.

 • Durvju rokturis KAC11RB no rūpnīcas New Design Porte
 • Durvju rokturis Gabriel Lever & Rose W 72mm no rūpnīcas Baltica
 • Durvju rokturis Dalia Knocker no rūpnīcas Baltica
 • Puiforcat rokturis 01 no FONTAINE PARIS Serrurerie Décorative

Durvju rokturis KAC11RB by New Design Porte.

8. Kā uzstādīt durvis?

Atkarīgs no konstrukcijas. Durvis ar architraviem tiek montētas pēc sienu apdares. Un "slēpts" Rāmji tiek uzstādīti sagatavošanas posmā, lai pabeigtu konstrukciju. Durvis bieži vien tiek piestiprinātas ar putuplastu, taču laika gaitā rāmis var kļūt vaļīgs, īpaši, ja durvis ir smagas. Drošāks risinājums montāžas plākšņu "ar ausīm" izmantošana. Pašas plāksnes ir piestiprinātas pie kastes, un "uzgaļi" tiek ieskrūvēti sienā un nosegti ar sienas apdari vai arhitektonisko līsti.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: