5 faktori, kas nosaka durvju cenu

Tirgū ir simtiem dažādu iekšējo durvju modeļu. Dažas no tām ir lētas, citas maksā tikpat daudz, cik maza automašīna. Izcelsim galvenos cenu veidošanas faktorus un sakārtosim tos prioritārā secībā.

Slēptās rezerves: iekārtas. Durvju detaļa ir ( apmēram 55 % no cenas ) rāmis ( 15 % ) līstes un arhitektūras detaļas ( 15 % ) un mēbeles ( eņģes, slēdzene un rokturis ( 15% ). Diezgan reti visas šīs detaļas ir iekļautas rūpnīcas aprīkojumā, un daudzos gadījumos cenu zīmē ir norādīta tikai lapas cena. To ņemiet vērā, salīdzinot dažādu rūpnīcu modeļus.

Uz fotoattēla: Dalia Knocker no rūpnīcas Baltica.

Zīmols. Durvju cena lielā mērā ir atkarīga no zīmola un kolekcijas, kurai tās pieder. Daļēji tā ir taisnība, jo lielajam vārdam ir daudz saistību. «Elite" Durvju apdare ir veidota no skaistiem un nodilumizturīgiem materiāliem, kas aprīkoti ar kvalitatīvu furnitūru Tiem ir izsmalcinātāks dizains nekā parastajiem izstrādājumiem, tie atbilst modes prasībām, un pie tiem strādā pazīstami dizaineri.

Divi ( vai vairāki ) zīmoli varētu piederēt vienam un tam pašam uzņēmumam; viens no tiem ir ( tas ir vērsts uz masu patērētāju ( gabals maksā 6-9 tūkstošus ) sloksne spēj apmierināt reālās klienta vajadzības. berzēt:. ) un, no otras puses, tie ražo augstākās kvalitātes produktu ( minimālās izmaksas par lapu- 12 thou. berzēt ). Tiek uzskatīts, ka importētās durvis ir dārgākas nekā vietējās, tomēr daži Somijas uzņēmumi piedāvā budžeta modeļus, tostarp zem krāsošanas ( no 5 tūkstošiem eiro. RUR. par audumu ). Itālijā ražotu durvju cena sākas no 20 000 €. RR. Dārgākās durvis kolekcijās, kuru dizainu izstrādājuši pazīstami mākslinieki, ir šādas Massimo Yoza-Gini, Agata Ruiz de la Prada u. c.

Lasīt arī  Durvju furnitūra

Durvju cena ir atkarīga no ražotāja valsts, zīmola un dizainera nosaukuma. Dizainera durvis var ievērojami atšķirties cenas ziņā.

Apdare. Apdares materiāls un tā uzklāšanas process Ražotājiem tas nebūt nav vissvarīgākais izdevums. Laminētu durvju un atjaunotu finierētu durvju cenas pašlaik ir vairāk vai mazāk vienādas, un augstas kvalitātes finieri ir ļoti grūti atšķirt no lēta tonēta finiera. Durvju vērtne ar 210 cm vai lielāku augstumu būs dārgāka Cēlkoka finieris. Apdares izmaksas, izmantojot šo materiālu, ir augstākas ražotājam un līdz ar to arī cena lietotājam.

Durvju paneļi finierēti ar ozolkoka finieri, un vēl vairāk – Tie ir arī augstākās klases izstrādājumi ar augstvērtīga koka finieriem.

Stiklojums. Durvju vērtne ar 4-5 mm biezu vienu stiklu, kas pieticīgi dekorēts ar matētu vai vitrāžas stiklu, ir lētāka nekā vienlaidu durvis. Rūpnieciskā stikla izmantošana kausēšanas, gravēšanas vai krāsošanas tehnikās nav ļoti dārga. Savukārt laminēta un rūdīta stikla izmantošana šo rādītāju palielina par 40-50%; skaņu izolējoša stikla bloks 50-70%. Augstas kvalitātes bezrāmju rūdīta stikla modeļu cena sākas no 15 tūkstošiem. Euro.

Stikloto durvju cena ir atkarīga no stikla veida un tā apdares.

Kā tas atveras. Bīdāmās durvis ir dārgākas nekā veramās durvis. Ruļļu mehānisms ar skrejceļu maksā aptuveni 2500 eiro. Euroļi. Bet jūs ietaupīsiet aptuveni tikpat daudz uz rāmja ( bīdāmajām durvīm tas nav nepieciešams ). Tomēr jums būs jāpasūta lapa, kuras augstums ir 210 cm vai vairāk Pretējā gadījumā jūs nevarētu aizvērt atveri. Šī lapa ir par 30 % dārgāka nekā standarta lapa, kuras augstums ir aptuveni 200 cm. Turklāt uzstādīšanas izmaksas ir 1,5 līdz 2 reizes lielākas. Gandrīz visus standarta modeļus var aprīkot ar rullīšu pakaramo ( ir svarīgi, lai vērtnei nebūtu izvirzītu elementu ). Bet "locīšanas" durvis jeb salokāmās durvis un akordeons — Tie ir specifiski produkti, kas jau ir aprīkoti ar visām nepieciešamajām ( speciālām eņģēm un sliedēm ). Tie maksā gandrīz divreiz dārgāk nekā to analogi ar eņģēm.

Lasīt arī  Klasiskās un modernās durvis: kuras durvis izvēlēties un kāpēc?

Salīdzinot ar veramajām durvīm, bīdāmās durvis ir dārgākas lielāka augstuma un augstāku uzstādīšanas izmaksu dēļ.

durvju vērtnes materiāls un konstrukcija. Mūsdienās šie faktori reti kad ietekmē masīvu ( neglazētu ) durvju cenu. Fakts ir tāds, ka lielākā daļa lielo uzņēmumu dod priekšroku paneļu konstrukcijai ar šūnveida šūnām vai vieglām skaidu plātnēm. Abas izmaksas ir aptuveni vienādas. Dažas rūpnīcas izgatavo paneļus no ( priedes masīvkoka ) no abām pusēm pārklāti ar 4 mm biezu MDF. Šī tehnoloģija palielina ražošanas izmaksas par 20-30%, taču durvis labāk izolē skaņu un pilnībā atbalsta ekoloģiskas dzīves koncepciju. Masīvkoka ( ozols, osis, merbau un citi; masīvkoka ( masīvkoka un cēlkoka paneļi. ). Tas ir "gabaldarbs" Tās ir trīs līdz piecas reizes dārgākas nekā liela apjoma preces.

Dārgākas nekā parastās veramās ugunsdrošās durvis. Tās tiek ražotas ar ugunsdrošu pildvielu kā "pildījumu". Citas griestu iezīmes ir ugunsdrošības paplašināšanas blīvējums, durvju aizvēršanas eņģes un elektroniskā slēdzene ar panikas izeju sistēmu.

Iekšdurvju izvēle


Bertolotto Porte Boulevard durvis

Bertolotto Porte Altair durvis

CL Double noce nazionale sbiancato durvis no Bertolotto Porte
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: