Personīgā pieredze

Tendences un ekspertu viedokļi. Starptautiskās izstādes Heimtextil 2014 rezultātu apkopojums.

Heimtextil desmit Messe Frankfurt izstāžu centra hallēs pulcēja vairāk nekā 2000 uzņēmumu. Galvenā specializācija – Tekstilizstrādājumi, sienu segumi, dekoratīvie priekšmeti un piederumi. Tradicionāli viskrāsainākā un plašākā bija tapešu un sienu pārklājumu sadaļa. Vadošie modes uzņēmumi prezentēja savas jaunās kolekcijas, kas tapušas sadarbībā ar slaveniem dizaineriem, māksliniekiem un arhitektiem. Jauno produktu vidū esam novērojuši vairākas tendences.

Flora
Gleznu raksti joprojām ir dominējošais raksts gandrīz visiem tekstilizstrādājumu un tapešu ražotājiem. Šosezon kolekcijā uz vienas lapas var sadzīvot lieli pumpuri un mazi, tikko pamanāmi ziedi. Daudz bēša un pelēka.

3D
Tendence, par kuru tika paziņots jau 2010. gadā, joprojām ir spēcīga. Katru gadu tas iegūst jaunu akcentu. 2014- Spilgtas krāsu gammas: tirkīza, salātu, aktīvā dzeltenā.

Vintage
Arvien vairāk rūpnīcu ir sākušas izmantot apdrukas un materiālus, kas atveido vai rada stāstus. Vecie portreti, nolietoti čemodāni, nolietoti džinsi, vecu pilsētu fotogrāfijas, pastmarku kolekcijas – šie ir tikai daži no izmantotajiem vizuālajiem attēliem.

Grafika
Ģeometriskie raksti ir sastopami gandrīz visās uzņēmumu kolekcijās. Jo drosmīgākas un negaidītākas krāsu un dizaina kombinācijas.. jo labāk.

Tekstūras
Tendence ir matētas, teksturētas, dabiski izskatīgas virsmas. Plastmasa, teksturēta un gluda, kļūst arvien populārāka. Aizgājuši spīdums un mirdzums, betons, gumijotas izdrukas un flokšņi. Mazāk akmens un ģipša.

Lasīt arī  Boråstapeter stāsta dzejoli uz sienas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: