Kvarca formas akmens par izdevīgu cenu

Quartzforms īsteno īpašu akciju. Februārī jūs varat pasūtīt kvarca akmeni par pievilcīgu cenu.

Quartzforms februārī īsteno akciju. Jums būs iespēja iegādāties kvarca akmeni par pazeminātu cenu. Maksājums tiks veikts ar īpašu izdevīgu likmi 69 Euro par eiro.

Kvarca aglomerāts no Vācijas kvarca formām- inovatīvs materiāls, kas apvieno dabīgā akmens skaistumu ar produkta praktiskumu. To var izmantot virtuves darba virsmu, vannas istabas izlietņu, sienu un pat grīdas segumu izgatavošanai. Virsma ir izturīga un noturīga pret sadzīves ķimikālijām un augstu temperatūru. Poru neesamība novērš netīrumu un baktēriju uzkrāšanos uz tā.

Pasteidzieties! Tiek piemērota veicināšana līdz 2015. gada 14. februārim.

Lasīt arī  Rudens tekstilizstrādājumi no MANDERS
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: