25 guļamistabas tapešu paraugi: dizainera izvēle

Guļamistabā var radīt jebkuru atmosfēru – izsmalcinātu, romantisku, intīmu, noslēpumainu… Galvenais ir izvēlēties pareizās krāsas tapetes ar atbilstošu apdari.

Jūsu personīgā telpa

Guļamistaba – Jūsu personīgā telpa, kurā ir svarīgi radīt bezrūpīgu un relaksējošu atmosfēru ar savu priekšstatu par skaistumu. Neviena detaļa tās interjerā nevar būt mazsvarīga. Tāpēc, domājot par guļamistabas dizainu, pievērsiet uzmanību ne tikai mēbeļu stilam un tā izkārtojuma iespējām, bet arī mēģiniet atrast pareizās tapetes. Šī redakcionālā fotoattēlu atlase palīdzēs jums atrisināt šo problēmu. Šeit atradīsiet profesionālu dizaineru pabeigtu guļamistabas projektu fotogrāfijas.

Izvēlieties guļamistabas tapetes, kas papildina mēbeles, piešķir stilu, atbalsta krāsu shēmu un ir īsts dekoratīvs elements. Tapetes ar jebkuru rotājumu ir pieņemams guļamistabas interjerā – Ziedu, ģeometriskas, abstraktas. Galvenais ir tas, lai tā nebūtu agresīva un uzbāzīga.


Lasiet arī:

  • 25 guļamistabas tapetes dizainu
  • 14 guļamistabas tapetes dizainu
  • Sienas guļamistabā

Guļamistabai nav jāizvēlas neitrāls raksts vai krāsa. Lai krāsas ir dziļas, spilgtas, piesātinātas, bet ne mākslīgas… Krāsu paletei jābūt dabiskai Tas raisa pozitīvas emocijas un veicina relaksāciju un atpūtu.

Atkarībā no tā, kādu noskaņu telpā mēģināt radīt, jums ir piemērots pareizais guļamistabas tapešu dizains. Lai padarītu atmosfēru kamerālu un noslēpumainu, ielīmējiet tapetes ar folkloras vai baroka ornamentiem. Tapetes guļamistabai, kuru dizains ir balstīts uz augu motīviem Rozā, bēšs, sudrabaini pelēks, zils toņi – radīt vieglu, romantisku atmosfēru. Un arī ir iespējams apvienot dažādu rakstu tapetes, tādējādi padarot interjeru daudzšķautņainu un neviennozīmīgu.

Lasīt arī  Materiāli mozaīkai
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: