Karstā kausējuma pistoles

Karsti kūstošās līmes pistole ir ideāls vienkāršības un efektivitātes apvienojums. Kad šī ierīce ir piemērota un kā tā darbojas? Kādas ir karstās līmes pistoles priekšrocības??

Karstās kausēšanas pistoles priekšrocības

Ātra un droša bloķēšana. Karsti kūstošas līmes stieņi, kas karsējot izkūst līdz plūstošai konsistencei. Nelielais daudzums karstās kausēšanas pārklājas tikai dažu minūšu laikā un… daļa ir stingri nostiprināta! Tradicionālās līmes sacietēšanai ir nepieciešams ilgāks laiks.

Pistoles dizains

Ļoti viegli. Līmeņi tiek ievietoti pistolē un izstumti caur sprūda mehānismu tie tiek iebīdīti īpašā metāla kamerā, kas savienota ar sildelementiem. Pēc pistoles aktivizēšanas karstums tiek nodots kamerai ar savienojumu, un pēc kāda laika tas izkūst ( pats instruments nav ļoti karsts ). Kad līme sāk tecēt, atliek tikai nospiest sprūdu: stieņa cietā daļa kā virzule virza kausējumu uz priekšu, un kausējums izplūst caur sprauslu.

Temperatūra un sildīšanas laiks

Atkarībā no šaujamieroča tilpuma. Regulējama temperatūra dažos modeļos.

Karstās līmes pistoļu veidi

Attēlā: Bosch profesionālā līmes pistole GKP 200 CE.

Tīkla līmes pistoles. Saprātīga cena.
Bezvadu. Ērta mobilitātes dēļ.
Modeļi ar noņemamu kabeli. Tos darbina īpaša bāze. Arī diezgan mobils risinājums, jo pēc tam, kad līme ir izkususi, rīks kādu laiku ir atvienots no elektrības kontaktligzdas.

Praktiskais pielietojums

Universālie līdzekļi. To var izmantot apdares darbiem, telefona kabeļa vai kabeļu kanāla ātrai piestiprināšanai pie sienas vai durvju zīmes, sašķeltu priekšmetu labošanai. Līmes pistoles ir ļoti pieprasītas arī modelāru un radio entuziastu vidū. Ir vērts piebilst, ka sacietējusī līmes masa var aizstāt hermētiķi, nelielu dībeli sienā un lieliski tiks galā ar vadu izolācijas lomu.

Lasīt arī  5 universāli instrumenti vecu lietu atjaunošanai

Līmes stieņi

Karstās kausēšanas pistoles sprauslas.
Karstās kausēšanas pistoļu sprauslas ir savstarpēji maināmas. Dažos modeļos papildus standarta uzgalim ir arī pagarinātais uzgalis ( grūti aizsniedzamām vietām ) un plakanais uzgalis.
Lai novērstu priekšlaicīgu līmes tecēšanu, dažkārt sprauslai pievieno vārstu, lai gan neliels daudzums kausējuma joprojām var izplūst.

To specializāciju iezīmē krāsa.

  • Caurspīdīgas līmes nūjiņas — Universal. Tie ir piemēroti metāla, stikla, plastmasas, keramikas, audumu un citu materiālu līmēšanai. Savienojums būs elastīgs, kas dažos gadījumos ir ļoti svarīgi.
  • Dzeltenie stieņi — Izstrādāts koksnes un koksnes atvasinājumu līmēšanai ( skaidu plātnes ) ar stingru savienojumu.
  • Pelēkie stieņi — paredzēti elektroinstalācijas darbiem un PVC detaļu nostiprināšanai.
  • Black — Viņi specializējas paklāju vai ādas līmēšanā.

Visbiežāk sastopamais diametrs 11 mm. Līmes pistole ir galvenokārt paredzēta šādiem stieņiem. Taču ir arī citi elektroinstrumentu "kalibri". Jo īpaši ir virkne modeļu 7 mm ( tos dažkārt dēvē par hobi radiatoriem ).Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: