Vannas istabas renovācija: 10 taupīšanas padomi

Kā izvairīties no papildu izmaksām un vienlaikus panākt augstas kvalitātes vannas istabas renovāciju? Izmantojiet mūsu padomus un noskaidrojiet, ko varat un ko nevarat ietaupīt.

Flīzēm nav jānosedz visa siena no grīdas līdz griestiem.

Naudas taupīšana vannas istabas pārbūvei. Mēs atbalstām sienas daļas krāsošanu, nevis flīzēšanu ar flīzēm: tas ir ne tikai ekonomiskāk, bet arī izskatās ļoti eleganti, it īpaši, ja krāsojat virs teksturēta apmetuma. Bidetes iegādi var arī ietaupīt, tualetes tualetes tuvumā piestiprinot higiēnisku dušu – daudzi ražotāji piedāvā īpašus modeļus. Visbeidzot, ne tikai mēbeles, bet arī dušas kabīni var uzbūvēt, nevis iegādāties jau gatavu. Izmantojiet putuplasta blokus! Tas ne tikai ļauj ietaupīt naudu, bet arī precīzi noteikt dušas kabīnes izmērus. Jūs varat iegādāties lētu čuguna vannu no Latvijas ( tās ir kvalitatīvas ) un vispirms pārklājiet to ar putuplasta bloku un pēc tam izrotājiet ar mozaīku. Šajā gadījumā mozaīkas patēriņš ir neliels, un jūs varat atrast lētu materiālu.

Ietaupījums vannas istabas dekorēšanai. Mēs pilnībā atbalstām sienas daļas krāsošanu, nevis flīzēšanu – tas ir ne tikai lētāk, bet arī ļoti stilīgi, it īpaši, ja tiek izmantota apmetuma apdare. Iegādājoties bidē, varat arī ietaupīt daudz naudas, pie tualetes pakārtojot ūdenskrituma dušu – daudziem vannu ražotājiem ir īpaši modeļi. Visbeidzot, ne tikai mēbeles, bet arī dušas kabīni var uzbūvēt, nevis pirkt saliekamās. Izmantojiet paplašināto apšuvumu! Tas ne tikai ļauj ietaupīt naudu, bet arī sniedz iespēju iegūt tieši jūsu telpai piemērotu dušas kabīnes izmēru. Jūs varat iegādāties lētu čuguna vannu no vietējās ražošanas ( tās ir augstas kvalitātes ) un vispirms pārklājiet to ar putuplasta bloku un pēc tam izrotājiet to ar mozaīku. Šajā gadījumā mozaīkas patēriņš ir neliels, un jūs varat atrast lētu materiālu.

Paslēpt

Kā netērēt pārāk daudz?

1.Apmeklējiet pārdošanu. Katrā salonā laiku pa laikam notiek izpārdošana. Tas bieži notiek, atjaunojot ekspozīciju. Atlaides var sasniegt 50-70 %. Šī ir jūsu iespēja iegādāties kvalitatīvu produktu par saprātīgu cenu. Pērkot displeja vienību, neaizmirstiet to rūpīgi apskatīt!

Lasīt arī  10 veidi, kā nedēļas nogalē pārveidot gaiteni

2.Pērciet pagājušā gada preces. Aizmirstiet par jaunumiem tās vienmēr ir dārgākas nekā iepriekšējās kolekcijas. Tas jo īpaši attiecas uz keramikas flīzēm, kuru sērijas bieži tiek atjauninātas.

3.Uz leju ar dārgām apdari! Augstas kvalitātes, bet lēts vannas istabas remonts tā ir realitāte. Izvairieties no dekoratīvās apdares kā tādas: vienkārši uzsmidziniet apmetumu un nokrāsojiet sienas ar ūdensizturīgu krāsu. Tas jo īpaši attiecas uz lielām vannas istabām, kur nepieciešams liels apdares materiālu daudzums.

Krāsotas vannas istabas sienas izskatās tik skaisti!

4.Nelietojiet sarežģītu dizainu. Pievērsiet uzmanību lietām bez nosaukuma. Tie maksā mazāk nekā slavenu dizaineru produkti. Pieprasiet "budžetu". Izpētiet "dārgo" diapazonu ražotāji. Daudzi no tiem veido diezgan lētas kolekcijas, kuru kvalitāte nav sliktāka par luksusa kolekciju. Atšķirība – Tikai dizainā un materiālos.

5.Saudzējiet papildu funkcijas. Pērkot burbuļvannu vai kabīni, varat izvēlēties, ko vēlaties tajā ievietot. Iespējams, vēlaties padomāt, vai jums ir nepieciešamas papildu funkcijas, piemēram, hroma vai aromterapija, FM radio vai papildu apgaismojums? Iespējams, ka ikdienā tos izmantosiet reti. Un modelis bez tiem būtu lētāks.

Mēbeles ir dārgākā vannas istabas interjera daļa. Galu galā tie izmanto īpašus impregnējumus un preparātus, kas aizsargā materiālu no mitruma. Jūs varat ietaupīt daudz naudas par vannas istabas mēbelēm, ja iepriekš būsiet paredzējuši pareizo nišu skaitu.

6.Uzlieciet sanitāros piederumus uz grīdas. Piekaramie tualetes podi un bidē ietaupa vietu, atvieglo tīrīšanu un izskatās eleganti. Taču atcerieties: lai tos piestiprinātu pie sienas, jums būs jāmaksā par uzstādīšanas sistēmu un tās uzstādīšanas darbiem.

7.Meklējiet alternatīvus materiālus. Stikla vietā var izmantot plastmasu, akmens vietā – porcelāna keramiku, čuguna vietā – akrilu, bet mozaīkas var aizstāt flīzes ar atbilstošu reljefu. Ja nevēlaties iegādāties vismodernākās lietas, kāpēc gan neieguldīt nedaudz papildu naudas makā? nauda?

Lasīt arī  12 modeļi foto tapetes bērnistabai

Jo lielāks ir flīžu formāts un vienkāršāka forma, jo mazāk tās ir jāklāj.

Ko nevajadzētu taupīt?

1.Par kvalitatīvu darbu. Pirmkārt un galvenokārt celtnieku meistarība. Profesionāļu rokās uzstādītas, pat lētas vannas istabas flīzes izskatīsies kā augstas klases flīzes: varat izvēlēties dažādas krāsas, izkārtojumus utt. Ietaupot dažus simtus dolāru, var rasties lielākas problēmas, un remonts būs jāsāk no jauna.

Darba kvalitāte ir pirmā lieta, kas parādās labi paveiktā projektā.

2.Par sanitārtehnisko piederumu un materiālu kvalitāti. Nepērciet produktus, kas ir "nepareizi uzdrukāti" uzņēmuma vārdā. Izvēlieties zīmolu, kam ir laba reputācija tirgū. Un pārliecinieties, vai Krievijā ir to pārstāvniecība vai arī vietējais pārdošanas un servisa centrs. Pretējā gadījumā jums būs jāmaksā par remontu, ja tie jebkādā veidā salūzīs.

Tualetes un tualetes+bideta pāra kopīga uzstādīšanas sistēma var ietaupīt naudu.

3.Par sīkumiem. Nepērciet lētāko līmi, javu, javu, javu, veidgabalus, filtrus, padeves līnijas utt. Šie šķietami mazsvarīgie materiāli un armatūra nodrošina, ka santehnika darbosies labi un ilgi, un noplūdes gadījumā flīzes nenokrims no sienām.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: