Decoflame – uguns kontrole no mobilajām ierīcēm

Decoflame iepazīstina ar drošiem biokamīniem ar jaunākajām tehnoloģijām jebkuram interjeram.

Decoflame- Pazīstams bio kamīnu ražotājs. ir sava laboratorija un rūpnīca Dānijā. Izstrādājot modeļus, īpaša uzmanība tiek pievērsta to drošībai un ekskluzīvam dizainam. Izmantots augstas izturības tērauds, ko nesabojā augsta temperatūra un kas nedeformējas, un rūdīts karstumizturīgs stikls. Decoflame ir izstrādājusi un patentējusi arī CEVB tehnoloģiju: jaunās automātiskās biomasas krāsnis sadedzina tvaiku, nevis šķidro kurināmo. Atšķirībā no citu ražotāju biokamīniem, Decoflame biokamīniem ir pat ugunsdrošības sertifikāts.

Automātisko biokanālu var vadīt ar tālvadības pulti, kā arī viedtālruni vai planšetdatoru. Plīts ir aprīkota ar 24 drošības sensoriem un informācijas displeju. Biokamīns, kas savienojas ar Smart Home sistēmu. Standarta sērijā jau ir desmitiem dažādu modeļu mājām, ielām un sabiedriskajām vietām. Taču, ja vēlaties, varat mainīt visu, kas attiecas uz jūsu kamīnu: krāsu, formu, virsmas faktūru utt. Decoflame var izgatavot jebkuru vēlamo modeli, piemēram, 6000 mm garu biokurtu ar nepārtrauktu liesmu līniju.


Skatīt visus Decoflame biofire modeļus oficiālajā vietnē.

Lasīt arī  Dzīva uguns bez dūmiem un kvēpiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: