Wandersa dālija

Holandiešu dizainers Marsels Vanderss (Marcel Wanders) dāvina ziedus visiem interesentiem. Viņa jaunais krēsls "Dahlia" parādījās Cappellini kolekcijās. Pirmizrāde iSaloni 2013.

Itālijas uzņēmums Cappellini, kas dibināts 1946. gadā kā neliela darbnīca, šodien ir sava veida itāļu dizaina inkubators. Tā savā zvaigžņotajā orbītā iekļauj jaunus dizaineru vārdus, piemēram, Johan Lindsten ( Johan Lindsten )-;. Viņš popularizē slavenu meistaru darbus no Alessandro Mendini ( Alessandro Mendini ) līdz Rodolfo Dordoni ( Rodolfo Dordoni ). Nenogurstoši eksperimentē un skandalizē.

Marcel Wanders ( Marcel Wanders )- «enfant terribl' Modernā dizainā baroka rakstu vietā ir izmantoti ziedu motīvi. Viņa jaunais krēsls Dalia ir iedvesmojies no dālijas zieda formas. Un, protams, maestro iedvesmoja sievietes ķermeņa skaistums. Rezultāts ir sulīgs, apjomīgs un ļoti vilinošs.

Krēsla kokons ir izgatavots no stikla šķiedras un plastmasas. Sēdeklis ir poliesterēts ar poliuretāna putām. Apdare var būt no tekstilmateriāla, ādas vai Alcantra. Krēsls griežas.

Lasīt arī  Express galdi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: