Vācu Burgbada vannas istabas

Uzziniet, kā izveidot harmonisku un funkcionālu vannas istabu. Kā piemēru var minēt Burgbad vannas istabas mēbeles no Vācijas.

Burgbādes vēsture aizsākās 1946. gadā. Tas bija gads, kad pēc Otrā pasaules kara Burgbads nodibināja kokapstrādes rūpnīcu Bad Vredeburgā, Zauerlandes reģionā. Sākumā tā ar rokām ražoja koka konstruktorus bērniem un kafijas dzirnaviņas. Un 1956. gadā tika pārveidots Burgbada nosaukums. Produktu klāsts ir paplašināts, iekļaujot medicīnas skapīšus un vannas istabas skapjus. 1966. gadā tika pieņemts principiāls lēmums – un radās daudzpusīgs vannas istabas mēbeļu koncepts.

Sinea kabinets 04 no Burgbada.

Definējiet savu stilu

Uzsāciet projektu, izvēloties nākamās vannas istabas pamatkoncepciju. Jūsu vannas istaba mirdzēs mirdzoši balta? Futūristisks vai minimālisms?? Varbūt, gluži pretēji, jūs vēlaties siltu mājas apdari, kas raksturīga skandināvu stilam vai Provansas stilam? Vai varbūt labāk pievērsties vecajai labajai klasikai?? Burgbad dizaineri seko līdzi tendencēm un ražo vannas istabas mēbeles, kas atbilst visām gaumēm.

RC40 03 komplekts no Burgbad.

Izvēlieties elementus

Mūsdienu mēbeļu ražotāju kolekcijas ietver desmitiem dažādu elementu. Burgbad vannas istabas plānotājs palīdz izveidot lielisku izkārtojumu un atvērtus un slēgtus plauktus, skapjus un skapīšus. Izlemiet, kurā skapī vēlaties novietot dvieļus un kurā – kosmētiku. Izvēlieties spoguli. Iespējams, jums patiks atsevišķa tualetes skapītis ar nelielu pufu, lai no rītiem būtu kārtīgi?

Izlietnes mazgātājs Pli 01 no Burgbad.

Materiāla izvēle

Burgbad ražotās vācu vannas istabas mēbeles ir izgatavotas no augsto tehnoloģiju materiāliem. Koksne tiek apstrādāta rūpnīcā: apdedzināta, apstrādāta ar kaļķi, matēta, eļļota. Minerālu lējumi var būt gandrīz jebkuras formas un izmēra, un tos ir viegli pielāgot. Tas nozīmē, ka izlietnes darba virsmas un citus elementus var izgatavot pilnīgi viengabalaini. Tas nav tikai estētiski pievilcīgs. Materiāls ir ļoti gluds, patīkams uz tausti un viegli kopjams.

Uomo Vogue 01 no Burgbad.

Pievienojiet krāsu šļakatas

Spilgtas krāsas akcenti atdzīvina vannas istabu un piešķir interjeram enerģiju. Burgbad mēbeļu frontes ir apstrādātas ar augstākās kvalitātes laku, kas nodrošina ļoti gludu virsmu. To uzklāj plānās kārtās septiņos posmos. Rezultāts ir pilnīgi gluda, krāsaina virsma.

Sinea 02 izlietne no Burgbad.

Papildiniet izskatu ar iespaidīgām detaļām

Viss komplekts izskatītos vēl interesantāk, ja tam pievienotu apgaismojumu. Nelielās LED lampiņas ir paslēptas nišās, lai tās nespīdētu, bet tomēr sniedz daudz gaismas un rada dienas noskaņu. Neaizmirstiet par funkcionāliem piederumiem: dažādiem dvieļu pakariem, mēteļu pakaramajiem un citiem svarīgiem sīkumiem.

Lasīt arī  Laura Kirar: 4 vietas, ko dizainere iesaka brīvdienām

Kā reklāmas tiesības

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: