25 divguļamie dīvāni

Divvietīgs dīvāns, iespējams, ir visdaudzpusīgākais mīksto mēbeļu veids, kas vislabāk atbilst mūsu priekšstatiem par komfortu. Vienādā vai citādā veidā tas ir sastopams ikvienā privātajā interjerā.

Tradīcijas un inovācijas

Divvietīgs dīvāns, sākot no XVII gadsimta., Klasisks Eiropas dzīvojamo istabu dizains. Mūsdienās tā ir kļuvusi par ļoti universālu mēbeli. Tas ir aprīkots ar dažāda veida transformācijas mehānismiem un izvērstā veidā tiek dēvēts par dīvānu-gultu Neaizstājama gultasveļa viesistabā vai mazā dzīvoklī.

Divvietīgais dīvāns ietaupa jums daudz problēmu, ja jūsu viesistabā nav vietas apjomīgam, pārpildītam dīvānam. Ja jums ir pietiekami daudz vietas, varat izveidot stilīgu un ērtu "salu" no diviem mini dīvāniem atpūta.

Ja vēlaties mājas kinozāles mēbeļu komplektu, modulārie divvietīgie dīvāni ar atzveltnēm un "izvelkamām" atzveltnēm ir piemēroti jūsu mājas kinozālei Kāju paliktnis ir lielisks risinājums.

Ražotāji lielu nozīmi piešķir ergonomiskam dizainam, ērtiem transformācijas mehānismiem un dizainam. Klasiskie, nepārveidojamie divvietīgo dīvānu modeļi kļūst par vienu no vadošajiem interjera dizaina akcentiem.

Lasīt arī  Mēbeles no Basku zemes
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: