15 labākie bērnu skapji

Bērnu mēbelēm vajadzētu augt kopā ar bērnu: vissvarīgākais faktors, izvēloties bērnistabas skapi, ir bērna vecums.

Bērnu garderobes fotoattēls skaidri parāda: zīdaiņiem, pirmsskolas vecuma bērniem un pusaudžiem ir nepieciešami modeļi ar pilnīgi atšķirīgu dizainu un interjera aprīkojumu. Labākā izvēle jaunākam bērnam būtu izsmalcināts bērnu skapis, it kā tas būtu paredzēts prinča vai princeses guļamistabai, ar rotājumiem ar rhinestone, intarsiju vai glezniecību. "Nopietns" būtu vislabāk piemērots pusaudža istabai Minimālistisks skapja dizains ar metāla detaļām un apgaismojumu. Lai arī kāda būtu bērnu garderobe, mēs vēlamies būt pārliecināti, ka ražotāji ir pārliecinājušies, ka tā ir droša, izmantojot dabiskus materiālus un netoksiskas, uz ūdens bāzes ražotas krāsvielas.

Lasīt arī  i Saloni WorldWide Rīga - 2012: video dienasgrāmata
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: