SashaDasha Dizains pikniks ziemeļu salās

Jaunā Latviešu dizaineru galdu kolekcija dodas iekarot pavasara Milānu.

Ziemeļu zemes ( "Ziemeļu zemes" )- trīs galdiņu un dzērienu turētāja sērija, kas paredzēta piknikiem un ceļojumiem. Modeļi ir izgatavoti no laminēta saplākšņa. Vieglā un salokāmā konstrukcija ļauj ērti paņemt galdus līdzi. To asimetriskās kontūras atbilst neapdzīvoto salu kontūrām Ziemeļu Ledus okeānā. Ģeogrāfija – Viena no radošā dueta SashaDasha Design iecienītākajām tēmām.

Jaunās Latviešu dizaineres Aleksandra un Darja Gancevas Milānas Dizaina nedēļā prezentēs jaunu kolekciju. Vienā no galvenajām ievērojamākajām vietām – Ventura Lambrate – moderns rajons Izstāde PICNIC, kas veltīta ēšanas tradīcijām, atradīsies. Radošās komandas TIVD dalībnieki ( This Is Very Dangerous )- prezentēs savu darbu par šo tēmu 20 jaunie dizaineri no visas pasaules.

Lasīt arī  Galds uz spilveniem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: