Marcus Benz par visu dabisko modi

Vācijas uzņēmums Walter Knoll ražo mīkstās mēbeles kopš 1865. gada. Līdz šim Amadea Royal ir bijis Karaliskās galmas piegādātājs, Bauhaus ideju aizstāvis, atstājis iespaidu Reihstāga interjerā un ieguvis trīs desmitus apbalvojumu. Uzņēmuma rīkotājdirektors Markuss Bencs (Marcus Benz) atklāj jaunos mūsdienu izaicinājumus.

Savulaik specializējusies mīksto mēbeļu ražošanā, tagad rūpnīca piedāvā daudz plašāku klāstu, tostarp klasiskās viesistabas mēbeles, gultas guļamistabām un rakstāmgaldus birojiem.

Par saknēm. Dizains ir patiešām.. Ir vācu disciplīna. Arhitekts Pēters Bērenss (Peter Behrens), kurš ar AEG sadarbojas kopš 1907. gada, pirmo reizi vēsturē pārveidoja uzņēmuma zīmolu, vienotā stilā izstrādājot ne tikai rūpnīcas un biroju ēku, bet arī mazumtirdzniecības veikalu, biroja mēbeļu, reklāmas paneļu, produktu un pat iepakojuma dizainu. Viņš pamatoti tiek uzskatīts par modernā rūpnieciskā dizaina aizsācēju. Slavenās Bauhaus celtniecības un mākslinieciskā dizaina skolas mantojums, kas aizsāka &#41arhitektūras kustību, vēl šodien veido vācu stilu.

Par ietekmi. Protams, nevar ignorēt spēcīgo itāļu dizaina ietekmi sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados. Termins "vācu dizains" mēs izprotam starptautiskā dzīvesveida izpausmes, tas ir mūsu dizaineru no Vīnes, Milānas un Londonas kopdarbs.

Par jauniem produktiem. Walter Knoll izstādē IMM 2015 prezentēja "iedvesmojošus interjerus", jauni produkti augstai dzīves kvalitātei. Tie ir Jaan Living dīvāni Veiksmīgās EOOS sērijas turpinājums – jauni galdi no visretākās kvalitātes marmora vai marmora oniksa. Ļoti silti tika uzņemti Londonas dizaina studijas PearsonLloyd jaunie atpūtas krēsli Healey Lounge un Kyo Lounge, kā arī mūsu pirmā mīksto gultu kolekcija.

Par materiāliem. Mūsu jaunie Tama un Joco Stone galdi ir izgatavoti no dabīgā akmens – ir materiāls, ar kuru mēs strādājam pirmo reizi. Marmora un marmora oniksa skaistums un pat dzeja ir iemūžināti Nero Marquina, Noir Saint Laurent un Onice Champagne. Šis ir skulpturāls, elegants dizains, kas atbilst krāsu un materiālu koncepcijai Natural Elegance.

Lasīt arī  Tendence: spīdīgs metāls

par tendencēm. Mūsdienās liels uzsvars tiek likts uz materiālu tekstūru, to sajūtu. Modē ir dabīgs masīvkoks, reti sastopami akmeņi, tekstils un mīksta āda zemes toņos vai vintage stilā, kas izceļ materiāla dabu.

Interesantākie WalterKnoll produkti pēc Markusa Benca domām

Tā kā Walter Knoll es esmu atbildīgs arī par dizainu, visi mūsu produkti man ir svarīgi un tuvi. Bet man personīgi patīk mēbeles ar tīrām formām un taisnām līnijām, augstas kvalitātes un "ilgmūžīgas", pārlaicīgs dizains. Piemēram:

Dīvāns Grand Suite no austrāliešu dizaineru komandas EOOS by Walter Knoll: nav nekā labāka par atpūtu uz mākoņa pēc smagas darba dienas.
Foster 520 krēsls no Foster+Partners- Klasiskās viesistabas mēbeles ar jaunu skatījumu uz klasiku.
Jaunais Tama galds.
Un, protams, mūsu paklāju leģendu kolekcija.

Izvēloties mēbeles no dabīgiem materiāliem

Reflex Angelo krēsls Camilla Cattelan italia Dylan gulta Ego atpūtas krēsls no Potocco kolekcijas Blossom
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: