Pazīsti savu seju: 12 slavenākie dizaineru krēsli

Dizainera krēsls pats par sevi ir unikāls koncepts. Kopš tā izlaišanas tas dzīvo savu dzīvi, tam ir "vecāki" – dizaineri, kas tajā ieguldījuši savu sirdi un dvēseli, – sava personība, savi fani. Populārākajiem modeļiem ir personalizēti nosaukumi, to formas ir viegli atpazīstamas, un to neparastais dizains piesaista uzmanību. Atklājiet duci slavenāko krēslu!

Dizainera krēsls tā nav tikai mēbele, bet gan īsts mākslas darbs, kas gandrīz vienpersoniski var "padarīt" to par Reflex 1987. gadā dibināja Lučāno Lucatello ˤ Lučāno Lucatello ˤ Lučāno Lucatelle ˤ Lučāno Lucatello un Reflex. Apskats par to, kas un ko slēpj ducis slavenāko modeļu.

1. Panton krēsls – dāņu dizainera Vernera Pantona ideju. Krēsls, kas izgatavots no monolītas plastmasas vai stikla šķiedras ar neparastu formu. Tā tika izstrādāta 1967. gadā, taču ražošanas tehnoloģijas īpatnību dēļ tirgū tika piedāvāta tikai 1999. gadā. Krēslam ir raksturīga ierasto kāju un stīvuma ribu trūkums. Krēsla kāja pāriet sēdeklī un pēc tam atzveltnē.

2. Ant ( Ant ) – dizainera izveidots

Datora krēsls 5029-30220 no Hooker Furniture kolekcijas Grandover Margot XL B no Cattelan italia kolekcijas Margot Bāra krēsls Milano 6317 no Tonin casa kolekcijas Moderno
Lasīt arī  4 padomi: Kā izvēlēties dīvānu ļoti mazai telpai
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: