FLET un Vitra izsludina konkursu

Dizaineri, kuri rada interjera projektus, izmantojot Vitra produktus, ir aicināti piedalīties konkursā par.

Ja esat interjera dizaina projekta autors, kurā izmantoti Vitra izstrādājumi, tad jaunais konkurss, kas izsludināts vietnē , ir domāts tieši jums. FLET un Vitra tagad pieņem jau pabeigtus vai vēl nepabeigtus darbus, no kuriem katru nedēļu balsošanas rezultātā tiek atlasīti finālisti. Četri mēneša nedēļas finālisti tiks apbalvoti ar Vitra produktu FLET. Līdz sezonas beigām tiks izveidots top saraksts, no kura žūrija izvēlēsies četrus uzvarētājus. Katram no viņiem tiks piešķirts diploms un galvenā balva – Ceļojums uz Vitra studentu pilsētiņu.

Pasteidzieties, tiek pieņemti pieteikumi līdz 2016. gada 15. maijam.


Balsojiet par saviem iecienītākajiem dizainparaugiem un piedalieties PinWin 8. sezonas konkursos.

Lasīt arī  Stikla refleksu visums
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: