Vitaminising

Carl Hansen & Son piedāvā nobaudīt dizainera C vitamīna garšu. 50. gadadienai CH 24 krēsls un krēsls ir ieguvuši jautru citrusaugļu toni.

Carl Hansen & Son Dēls vairāk nekā vienu reizi ir pārkrāsojis slaveno krēslu ar dakšainu atzveltni CH 24. Papildus tradicionālajiem dabīgajiem toņiem CH 24 jau ir parādījies arī koši oranžā un zilā krāsā. 2010. gada Salone del Mobile izstādē tas bija pieejams arī četros citrusaugļu toņos toņi – Laima miza un mīkstums.

Noklikšķiniet uz paplašinājuma.

  • CH_24 krēsls no Carl Hansen & Son rūpnīcas
  • CH_24 krēsls no Carl Hansen & Son rūpnīcas
  • CH_24 krēsls no Carl Hansen & Son rūpnīcas
  • CH_24 krēsls no rūpnīcas Carl Hansen & Son

CH_24 krēsls no rūpnīcas Carl Hansen & Son.

Šogad šis ikoniskais krēsls svin savu 60. dzimšanas dienu. CH 24 krēslu ir projektējis Hanss Vegners ( Hanss J. Wegner ) 1949. gadā, un kopš 1950. gada tas tiek nepārtraukti ražots. Tas bija pirmais krēsls, ko Hanss Vegners radīja Carl Hansen & Dēls – un, lielā mērā pateicoties šim dizainerim, šis zīmols kļuva slavens.

Vēl viens iemesls svinēt – Carl Hansen & Son tapešu klāstā 2010. gadā parādījās vēl viens "jaunums" Pusgadsimtu vecs: CH468 krēslu 1960. gadā projektēja Hanss Vegners.

CH468 netika laists sērijveida ražošanā, līdz 2010. gadam tika izgatavoti tikai divi prototipi. Viens no tiem glabājās Hansa Vegnera darbnīcā, bet otrs tika izgatavots 1968. gadā publikācijai dāņu dizaina žurnālā Mobilia ( tas tika izziņots kā AP68 ). CH468 krēsls tika atveidots, izmantojot dizainera oriģinālos rasējumus, prototipus un māla modeli.

SKATĪT VAIRĀK
Jaunumi izstādē Salone Internazionale del Mobile 2010
Lasīt arī  Turri jaunumi Maison veikalā & Objekt - 2011
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: