Inovāciju retro stils

Inovācijas piešķir dīvānam Ghia jaunu izskatu. Izmaiņas radās pēc tam, kad dizainere noskatījās vienu no populārajiem seriāliem.

Inovācijas dīvāns Ghia ir "izrotāts" ar jaunu polsterējumu: papildus melnai vai baltai mākslīgajai ādai tagad varat izvēlēties arī samtaini brūnu zamšādas tekstilmateriālu.

Interesanti, ka viens no dizainera Pēra Veisa (Per Weiss) iedvesmas avotiem bija populārais seriāls "Mad Men" ( Mad Men ) darbība norisinās 50. gadu beigās- 60. gadu sākums. Precīzāk – Retro iedvesmoti biroju un mājokļu interjeri.
Viņi bija tie, kas definēja neuzkrītošo, nostalģisko Jauns Ghia polsterējuma tonējums. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šogad bēšā un brūnā krāsā modes tendences ( cm. «Tendences 2010: neitrāla teritorija" no 02.07.2010 ).

Lasīt arī  Zahas Hadidas galds
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: