Par ko jādomā pirms matrača iegādes: 11 svarīgas nianses

Ortopēdisko matraču izvēle ir plaša. Dažādas konstrukcijas, dažādi materiāli. Lai uzzinātu, kā iegūt ērtu miegu.

Vai pirms matrača iegādes jākonsultējas ar ārstu??

Piemērots tikai noteiktos apstākļos. Ja ir mugurkaula problēmas, locītavu problēmas un cilvēkiem ar lieko svaru, pirms matrača iegādes jākonsultējas ar ārstu. Tas pats attiecas uz vecāka gadagājuma cilvēkiem, pacientiem, kas ir piesaistīti pie gultas, un tiem, kas atveseļojas pēc operācijas. Bet, ja pie jums viss ir kārtībā ar veselību, matrača izvēle ir vienkārša: ierasties veikalā, apgulties uz dažādiem modeļiem un izvēlēties to, kas jums šķitīs ērtākais.

Matracis dažādiem gadalaikiem. Īpaša uzmanība jāpievērš universālajiem divpusējiem matračiem: vasarā var gulēt uz produkta cietās puses, bet ziemā – uz mīkstās puses, kas ir ļoti ērti.

Uz fotoattēla: matracis Origin by Dorelan fabrika.

Ar vai bez atsperēm?

Gaumes jautājums. Izlemiet, vai vēlaties, lai matracis būtu ar atsperēm. Ortopēdiskās īpašības, kā arī kvalitatīvu atsperu matraču un matraču bez atsperēm izturība var būt diezgan līdzvērtīgas.

Atsperu matracis: kam pievērst uzmanību?

Atkarīgas vai neatkarīgas atsperes. Matraču atsperu atbalsta struktūra var būt atkarīga vai neatkarīga lētāk, bet ortopēdiskais efekts tiek panākts tikai neatkarīgā konstrukcijā.

Atkarīgās atsperes ekonomisks risinājums. Lauku mājām vai brīvdienu mājām vēlams izvēlēties matraci ar spirālveida atsperēm. Šie matrači ir lēti – no trīs tūkstošiem Euro. Kalpošanas laiks 5 gadi. Šajos modeļos atsperes ir cieši savienotas viena ar otru, izmantojot metāla rāmi. Guļot uz matrača, cilvēks jūtas kā šūpuļtīklā atrodas pa vidu, jo stingrais atsperu siets nespēj ņemt vērā ķermeņa struktūras īpatnības un pareizi sadalīt tā svaru.

Lasīt arī  Jaunais gads ar Lumi ARTPLAY

Izvēle izvēlēties matraci ar neatkarīgām atsperēm

Noskaidrojiet, cik daudz atsperu tajā ir. Tajā esošās atsperes katrs no tiem ir atsevišķā apvalkā, saspiests atsevišķi bez blakus esošajām, kas ļauj saglabāt pareizu ķermeņa anatomisko novietojumu. Kvalitāte" vienlaicīgi un atbalsta vienmērīgums ir atkarīgs no matrača atsperu skaita. Tehnoloģija kabatas pavasarī Un Super Pocket Spring 200 līdz 350 atsperes uz kvadrātmetru, un multipapīrs — 500 līdz 1000. Šādas konstrukcijas matrača kalpošanas laiks – 7-10 gadi.

Matraču piemēri ( kabatas atsperes ).

Modeļi, kas nav pavasara modeļi

Uzmanība materiālam. Bezatsperu matrači, kas kļūst arvien populārāki, ir iedalīti četros veidos: monolīti, jauktie, poliuretāna putas, daudzslāņu matrači. Domājot par to, kā izvēlēties labu matraci, atcerieties, ka bez atsperu modeļi parasti ir plānāki nekā atsperu modeļi, un cietības un izturības līmenis ir atkarīgs no materiāla kvalitātes un tā biezuma. Matrača augstums 13 līdz 40 cm. Ilgmūžība – vismaz 10 gadus. Kurš matracis jums ir vispiemērotākais, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Lasiet pircēju forumu internetā. Tur bieži var atrast pārskatus par konkrētiem modeļiem. Tomēr mēs jums sniegsim dažus padomus:

Jauns produkts ar dažādām cietības zonām.

Mūsdienās tirgū ir pieejami dažāda cietības līmeņa matrači dažādām mugurkaula un ķermeņa zonām. Jo lielāks spiediens kādā ķermeņa daļā, jo stingrākas ir atsperes vai izmantotais materiāls. Šis matracis nodrošina perfektu atpūtu miega laikā.

Attēlā: Dorelan matracis Origin Comfort Suite.

  • Slāņu kombinācijas kvalitāte un komforts. Matracis, kas izgatavots no vairākiem materiāliem, var būt jebkuras maiguma un elastības pakāpes, pateicoties tam, ka galvenais komponents tiek kombinēts ar dažiem papildu komponentiem ar dažādām īpašībām. Kombinējot materiālus, ražotāji rada izstrādājumus, kas atbilst jebkurām vajadzībām.
  • Par stāju kokosrieksts. Ja rūpējaties par pareizu stāju, jums vajadzētu izvēlēties matraci no kokosriekstu kokosšķiedras. Tās ir īpaši ieteicamas bērniem un pusaudžiem. Jaundzimušajiem ir pieejami 3-7 cm biezi kokosriekstu matrači. Matrači uz kokosriekstu bāzes tiek izgatavoti, līmējot kokosriekstu plātnes, pārklājot tās ar filcu vai impregnējot ar dabīgo vai mākslīgo lateksu. Matrača kalpošanas laiku pagarina īpašā kokosriekstu šķiedru apstrāde Tie kļūst elastīgi un mazāk kraukšķīgi. Jāatzīmē, ka kokosriekstu matrači, neraugoties uz visām to priekšrocībām, nav ļoti ērti.
  • Divvietīgām gultām latekss. Ja vēlaties uzklāt kopīgu matraci divguļamai gultai, jūsu izvēle ir šāda latekss. Dabisks materiāls, elastīgs un spēj pielāgoties ķermeņa formai. Katram guļamajam būs individuāla ietekme. Latekss ir ieteicams arī vecāka gadagājuma cilvēkiem.
Lasīt arī  Jaunas preces no Francijas sadaļā Decoconcept

Lateksa matracis ar pārklājumu pēc izskata neatšķiras no atsperu matrača

  • Eco Sirio matracis no Cantori.
  • Dorelan matracis Delice.
  • Matracis Master 3 12 no Dream Master rūpnīcas.
  • Obiettivo Salute matracis – Manifattura Falomo.

  • Īpašai izturībai sizals. Ja ir jāpalielina matrača pamatnes izturība, par pamatu jāizmanto sizals. Šis materiāls ir piemērots cilvēkiem ar lieko svaru.

Kā izvēlēties matraci pēc izmēra?

Izvēles bagātība. Gandrīz jebkura ražotāja sortimentā var atrast visu Eiropā izplatīto izmēru modeļus. Ja vēlaties, piemēram, apaļu matraci, to var izgatavot pēc jūsu pasūtījuma. Domājot par matraču izvēli, jāatceras, ka gultas garumam jābūt par 10-15 cm lielākam nekā jūsu augumam.

Matraču izvēle

Twin 2000 CS FN matracis no Dorelan Twin System kolekcijas Tempur Cloud 22cm matracis no Tempur Cloud kolekcijas, Tempur zīmols Flou adaptīvais matracis
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: