Venēcijas šķēle

Philippe Starck piedalījās neparastā akcijā no Riva 1920 mēbeļu fabrikas. Dizainers ir radījis savu versiju par Venēcijas brikolāžu kolonnu pārstrādi.

Itāļu uzņēmums Riva 1920 savos projektos pastāvīgi izmanto neparastu koksni. Kolekcijas Briccole di Venezia pamatmateriāls ir Venēcijas brikols ( tas ir koka dīvāna iemiesojums. – ) briccole ). Tos izmanto, lai iezīmētu ūdens satiksmes koridorus. Stabi parasti ūdenī atrodas 5-10 gadus, pirms tos nomaina ar jauniem.

Pillar mēbeles un aksesuārus izstrādājuši 22 dizaineri. Starp tiem ir Antonio Citterio ( Antonio Citterio ) Matteo Thun ( Matteo Thun ) Enzo Mari ( Enzo Mari ) Paola Navone ( Paola Navone ) Karim Rashid ( Karim Rashid ) Luca Scacchetti ( Luca Scacchetti ) un daudzi citi.
Philippe Starck ( Philippe Starck ) piedalījās projektā;. Viņš to "sagrieza" Stabi ir gabalos iepazīstināja ar paliktņu sēriju, Slice of Briccole ( Piece of Venice. – «briccole šķēle ). Dizaineris nav "izdzēsis" laika pēdas.. objektus rotā plaisas un koksnes tārpu vaboļu ceļi.

Attēlā: Briccole šķēle no Riva 1920.

Sešu balstu komplekts tika veidots izstādei Tra le Briccole di Venezia, kas no 26. augusta līdz 26. septembrim notika Venēcijas Arsenālā. Visi ieņēmumi no Briccole Slice pārdošanas tiks ziedoti MaterDomini fondam ( Bērnu aizsardzības centrs ).

Lasīt arī  Korpusa mēbeles: saliekamās vai pēc pasūtījuma izgatavotās vienībās?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: