Soft fit!

Palombas atkal ir pievērsušies mīkstajām mēbelēm. Un viņi ir "uzvilkuši džemperi" jaunajam dīvānam Zanotta.

Ludovica un Roberto Palomba ( Ludovica& Roberto Palomba )- Ražīgs dizaina duets: gadu gaitā ir radītas mēbeles, virtuves, aksesuāri un vannas istabas piederumi. Pēdējā laikā pāris ir pievērsies vannas istabu kolekcijām. Un tagad zīmols Zanotta ir izziņojis savu mīksto mēbeļu kolekciju.

Altopiano modulārais dīvāns. Citiem vārdiem sakot, varat izvēlēties no daudziem iespējamiem sastāviem. Šis ir relaksējošas atpūtas modelis. Skapis atrodas tieši uz grīdas zemās kājas ir praktiski nemanāmas. Tā ir pildīta ar mīkstu mīkstu zosu pūkas kārtu. Mīkstās ādas vai tekstila apdare. Interesantākais variants Sniega putns tagad tiek ražots bezšuvju trikotāžas dizainā. Ideāls risinājums ziemas dienām!

Skatīt vairāk no Zanotta.

Lasīt arī  Galdi bērniem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: