Modes opozīcija

Ziedi, metāls un baroks Marijas Pergei kolekcijā Fendi Casa.

Dizainere Maria Pergay ( Maria Pergay ) pazīstama ar savu darbu ar metālu. Vēss materiāls tiek izmantots tikpat nepiespiesti kā modes namam Fendi Kažokādas un ādas. Tieši šis materiāls ir Fendi Casa Icon kapsulas kolekcijas pamatā. Kolekcijā iekļauti ikoniski Marijas Pergei dizainētie tērpi, kurus Fendi Casa izdeva atkārtoti. Fendi Casa Icon modeļos miksē kažokādas ar tēraudu, ādu ar intarsiju.

Opozīcija- un jaunos ierobežotas tirāžas darbos, kas tika prezentēti Art Basel Miami 2013. gadā. Pergei tos izstrādāja īpaši Fendi Casa. Luija XV birojs- Gadsimtu mijā: zem mūsdienīgas apdares izklust grieztas baroka stila detaļas. Lāpas Flammes – lustra maigi ziedi aukstā metālā. Un šozā Marguerite- margrietiņa krēsls.

Attēlā: Bureau Louis XV kumode, Fendi Casa.

Attēlā: Fendi Casa krēsls Chaise Marguerite.

Attēlā: Fendi Casa ražotie lāpas degļi Flammes.

Lasīt arī  Jaunums no BoConcept
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: