Konsole

Šis gabals tiek uzskatīts par tīri dekoratīvu, kas nav taisnība. Izmantojams kā plaukts vai pjedestāls vāzei, pulksteņam vai cimdu pārim… Kura konsole jums ir vispiemērotākā??

Kas tas ir?

Elegants stends. Arhitektūras termins "konsole" ir "konsole" Attiecas uz izvirzījumu sienā, kas kalpo kā balsts ( piemēram, balkona vai dzegas balsts ). Tādu pašu funkciju pilda arī atbilstošās mēbeles – konsole vai konsoles galds. Klasiskajos interjeros tas kalpo par pamatu elegantam aksesuāram: vāzei, pulkstenim ar zvaniņu vai lustrai . Šodienas.. Plaukts atslēgām, somai vai telefonam.

Uzglabāšanas vieta konsolē

  • Visionnaire Atman konsole no Visionnaire, dizains - Mazza Samuele
  • Konsole 018-11-06 Beļģu krusta Huntboard no Stanley mēbeļu fabrikas
  • Konsole 5174 no Phillipp Selva Home
  • Konsoles māksla. 200 no rūpnīcas Cappellini Intagli

Visionnaire Atman konsole – Visionnaire, dizains – Mazza Samuele.

Konsoļu dizaini un stili

Viss tāpat kā galds. Konsole sastāv no diviem elementiem ( kājas ). Tie izskatās atšķirīgi klasiskajos un modernajos modeļos. Pirmajā gadījumā mēbeles ir bagātīgi dekorētas: virsma ir mozaīkas, krāsota vai izgatavota no dabīgā akmens. Arī pjedestāls ir greznots: malas rotā sarežģīts griezums, kas bieži pārklāts ar zeltījumu.

Klasiskā stila konsoles pārsteidz ar dekorāciju bagātību un izsmalcinātību.

Mūsdienu konsoles ir lakoniskākas un funkcionālākas. Daudziem modeļiem kājas vietā pjedestālā ir atvilktnes vai pilnvērtīgs skapis. Dažkārt konsoles galda virsmu var pārveidot par pilnvērtīgu ēdamgaldiņu . Pat tualetes galdiņi tagad tiek ražoti konsoles formā. Ir pieejami pilni konsoles komplekti – pati konsole, atbilstošs spogulis un nolaižams sēdeklis. Vēl viena šķirne – Displejkonsole ar caurspīdīgu galda virsmu, caur kuru var redzēt saturu.

Brīvi stāvošām konsolēm nav nepieciešami sienas balsti. Bet parasti tik un tā tiek uzstādīts tās tuvumā.

Konsoles stili

Konsole bieži tiek salīdzināta ar gareniski sagrieztu galdu. Kājas var būt četras, divas vai tikai viena, un tad tā ir tikai dekoratīva.

  • Brīvi stāvoša konsole. Tas būtībā ir pilnīgs, tikai ļoti šaurs galds. To var novietot ne tikai pie sienas, bet arī istabas centrā vai blakus dīvānam. Ērti, pārvietojami modeļi ( gultas platums ) pieejami no guļamistabas mēbeļu ražotājiem. Šādu konsoli var uzvilkt uz guļamvietas virspuses – veido improvizētu brokastu galdu.
Lasīt arī  25 skaistas gultas

Konsole bieži tiek izmantota kā sānu galdiņš ap dīvāna atzveltni.

  • Sānu konsole. Modelis izskatās burtiski kā galds, kas pārgriezts uz pusēm un piespiests pie sienas. Rezultātā viņam ir "atlikumi" tikai divas ( vai pat vienu ) kāju. Bez atbalsta šāda konsole nevar stāvēt, tāpēc tas ir ne tikai atspiests, bet arī pieskrūvē pie sienas, un stiprinājumi ir maskēti.

Papildkonsoles ir jāpiestiprina pie sienas vai telpas starpsienas.

  • Sienas konsole. Tas ir atvāžams plaukts ar dekoratīvu kājiņu, kas "nesasniedz" līdz grīdai. Bieži vien šie modeļi tiek novietoti zem spoguļa un kalpo kā sava veida tualetes galdiņš. Galvenā atšķirība starp šāda veida konsoli un parastu plauktu uz kronšteiniem – skaista galda virsma. piliens, ovāls, rotāts, griezts vai veidots.

Atvāžamās konsoles dažkārt atgādina plauktu vai miniatūru skapi.

Funkcija un materiāli

Ieejas halle vai dzīvojamā istaba? Klasiskās konsoles ar akcentētu dekoratīvo funkciju ir luksusa prece. Tie ir izgatavoti no grezniem dabīgiem materiāliem ( masīvkoka, akmens ) ar izsmalcinātu apdari. Tās bieži tiek iegādātas oficiālajai ēdamistabai vai viesistabai. Savukārt mūsdienu konsoles ir funkcionālākas un bieži tiek izmantotas gaiteņos vai ieejas zālēs. Nav pārsteidzoši, ka tās tiek ražotas, izmantojot praktiskākus un lētākus materiālus: laminētas skaidu plātnes, lakotas MDF, stiklu, metālu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: