Ilgtspēja

No papīra uz pechwork. Studio Job dizaineri ir radījuši jaunu versiju leģendārajai Moooi papīra kolekcijai.

Jau desmit gadus Studio Job nosaka Nīderlandes modernā dizaina toni. Job Smeets ( Job Smeets ) un Ninke Tynagel ( Ninke Tynagel )- Ironiskie mākslinieki, kuriem patīk skatīties greizajā spogulī un atpazīt sevi un apkārtējos priekšmetus un parādības.. Visa viņu darba pamatā ir tradicionālie arhetipi ar mēroga, satura un formas maiņu. Viņu dizains ir ironisks, provokatīvs un vienmēr māksliniecisks. Dizaineri uzskata sevi par novecojušu lietu jaunā potenciāla pionieriem un savu dizainu uzskata par divdesmit pirmā gadsimta lietišķo mākslu.

2005. gadā viņi radīja Moooi kolekciju Paper. Izgatavots no pārstrādāta papīra, kartona un koka. Tos izmanto, lai izveidotu stilizētus burgeru mēbeļu paraugus, kas nokrāsoti baltā krāsā. Balts kā papīra lapa. Jauns dekoratīvs darbs ir krāsainā papīra kolekcija. 2009. gadā papīrs tika krāsots 23 RAL krāsās.

2013. gadā Studija Darba uzdevumi rokdarbos- Kraftpapīrs ir papildināts ar patchwork tehniku. Papīra kolekcija pārtop par Papīra patchwork kolekciju. Priekšmeti šķiet sašūti no daudzkrāsainiem auduma gabaliņiem. Skapis un plaukti, galds un ekrāns, lustra un galda lampa – visā spilgtās un raksturīgās holandiešu krāsās.

Lasīt arī  10 padomi, kā izvēlēties vintage mēbeles
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: