Dārza dīvāni

Pilsētas dzīvokļa komforta radīšana uz zāliena – izvēlieties dīvānu, kas nesadegs ugunsgrēkā, nepazudīs no mitruma un kalpos jums ilgi un uzticīgi. Apsveriet sāncenšus: koks, plastmasa un metāls.

Dārza dīvāni ir tikpat ērti kā iekštelpu dīvāni. Aplūkojiet 22 modeļus mūsu redakcijas izlasē.

Dārza dīvānu spilveni Izgatavots no īpašiem materiāliem. Nav dabisko pildījumu: tie ātri sapūst un noārdās ūdens ietekmē. Lateksa vietā tiek izmantota pazīstamā īpaši konfigurētā putu gumija ar lielu skaitu caurumu, kas nodrošina ātru liekā mitruma novadīšanu. Dārza dīvānu pārvalki ir šūti no audumiem ar īpašām šķiedrām ( tie nodrošina ilgmūžību, krāsu noturību ). Vai arī izmantojiet izsmidzinātu materiālu, kas neizbalē saulē, atgrūž putekļus. Laba ideja ir noņemami pārvalki, kurus var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā.

Attēlā: Ravel no rūpnīcas B & B Italia, dizains Urquiola Patricia.

Kā dārza dīvāns atšķiras no iekštelpu dīvāna? Dīvāns ar tekstila vai ādas polsterējumu no visām pusēm. Dārza dīvāns izskatās citādi: tā rāmis ir izgatavots no vītolām Dominējošā tendence, kas vienmēr ir redzama. Turklāt tas ir tik pašpietiekams, ka var iztikt bez sēdekļu spilveniem. Ņemiet tos prom un iegūsiet tādu pašu dīvānu, tikai cietāku.

Materiāli

Dabas. Ārā izturas adekvāti ( nepūst, nesprūst ) tikai trīs veidu koksne krāsots ozols, akācija un tīkkoks. Pēdējo pat nav nepieciešams apstrādāt ar lakām un impregnējumiem, tā pati izdala aizsargsveķus. Bet tīkkoka dārza dīvāns "kļūst pelēks telpās, reaģējot uz sausu gaisu. Lai atjaunotu dīvāna kādreizējo krāšņumu, varat to vienkārši noslīpēt ar smalku smilšpapīru.

Dabiskais rotangpalmas, kā ūdens hiacintes, banānu lapas, abaka ( Manilas kaņepes ) un citi pīti augi – Ļoti asprātīgi materiāli.

Lasīt arī  Šūpuļkrēsli

Dabīgā koka un rotangpalmas dīvāni ir ļoti līdzīgi saviem "radiniekiem" no iekštelpu mēbeļu kolekcijām.

Kādi polsterējumi ir piemēroti dārza dīvāniem?? Mycrovelour. Tas ir viens no izturīgākajiem mēbeļu pārklājiem. Tā neabsorbē ūdeni un netīrumus, bet ir elpojoša. To var izmantot mēbelēm, kurām visu vasaru jāpavada ārā uz verandas vai zem jumta.

Kāda apdare dārza dīvāniem? Mycrovelour. Audums ir viens no izturīgākajiem mēbeļu pārvalkiem. Tā neabsorbē ūdeni vai netīrumus, bet ir gaiscaurlaidīga. To var izmantot mēbelēm, kas visu vasaru pavadīs laiku jūsu āra verandā vai zem nojumes.

Paslēpt

Dārza dīvāni ar augu karkasu baidās no saules un mitruma, un tie ir paredzēti tikai lietošanai telpās! Nepieciešamības gadījumā to var uzstādīt arī uz verandas.

Mākslīgais. Drošs risinājums dārzam Daudzas plastmasas imitācijas un mākslīgi pīti pinumi.

Ražotāji aušanai izmanto tik izturīgus sintētiskos materiālus, ka viņiem nav bail no dabas katastrofām.

Piemēram, Hularo plastmasu vispirms izmantoja pelnu trauku izgatavošanai, pirms radās gudrā ideja izgatavot dārza dīvānus. Uz tā var nodzēst cigarešu sodrējus vai turpat netālu grilēt kebabus – tas neizkusīs!

Plastmasas dārza dīvāni var būt gan veidoti, gan austi.

Metāls. Krāsota metāla krāsojums vislabāk iztur laikapstākļu kaprīzēm. Bet "iekausēts" ir tikai ( pulverkrāsas pigmenta pārklājums krāsnī ). Vietas, kur metāls saskaras ar zemi, ir jāizolē ar plastmasas vākiem, citādi korozija ir neizbēgama.

Metāla dārza dīvāns ir izvēle tiem, kuri ir pieraduši iegādāties izturīgas un izturīgas mēbeles.

Dārza mēbeļu izvēle


City Camp Dārza šūpoles ar Dedon

Dārza mēbeles Brando by Skyline Design

Ebony dārza mēbeles no Skyline Design
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: