Arktikas mēbeles

Šo mēbeli varēja viegli pazaudēt Ziemeļpolā starp arktiskā sniega klātiem iežiem. Iedvesmojoties no ziemeļu majestātiskās dabas, dāņu dizainers Jaspers van Grootels ( Jasper van Grootel ) ir radījis mūžīgo ledāju iedvesmotu mēbeļu klāstu.

Dāņu dizainers Jaspers van Grootels ( Jasper van Grootel ) ir radījis interjera priekšmetu sēriju, kas atgādina ledājus un aisbergus.

Kolekcijā ar nosaukumu Arctic Rock ( "arktisks akmens" angļu valodā ) ietilpst trīs ēdamgalda varianti, divi paliktņi ( var izmantot kā pufus ) taburete, bāra taburete un vāze. Šīs sērijas priekšmetus raksturo leņķaina, "lauzta" virsma, kas pilnībā pārklāta ar šķautnēm ( izņemot sēdekļus un galda virsmu );. Tās raksturīgās neregulārās šķautnes atgādina ledus gabalu šķembas un izvirzījumus.

Arctic Rock mēbeles ir izgatavotas no masīvkoka, krāsotas baltā krāsā ar spīdīgu laku un pulētas. "Dimanta" vāze ( šāds nosaukums modelim dots, pateicoties griezumam, kas atgādina dimanta griezumu ) vāze, ko dizainējis Jaspers van Grootelis sadarbībā ar zīmolu Pol's Potten, izgatavota no izturīga caurspīdīga kaula porcelāna.


Rakstā tika izmantoti jspr attēli.eu


Lasīt arī  Tuvojas Sanktpēterburgas dizaina nedēļa. Sanktpēterburgas Dizaina nedēļa 2016
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: